Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akart eddig még...

Miért nem akart eddig még elvenni?

Figyelt kérdés
Párommal dec 25 én volt 8 éve h eljegyeztük egymást és még véletlenül sem jutna eszébe h elvegyen szerintetek miért ? Engem már kezd feszélyezni a dolog
2008. dec. 26. 12:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem értem, mért kéne szakítaniuk? kihült...

NAgy dolog: még nem mentek be a házasságkötőbe, de ha már megtették volna, most akkor elválnának?, mert azt mondod kihűlt, szerintem ennyi idő után természetes hogy már nem dúl a nagy szerelem, de ezéért nem szokás válni..

Fel kell dobni a kapcsolatot, átbeszélni ki, hogy tervez... van hogy a pasik elbizonytalanodnak, de szerintem ha akart volna mást, már máshol lenne...

2008. dec. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Böngészgettem valami hasonló problémával, és alaposan felnyitottátok a szemem. De mi van akkor, ha a mindent megteszek érte hozzáállást vált a nő, és korlátozza ezt a dolgot annak érdekében, hogy ne érezze a pasi, hogy minden jó úgy ahogy van? Akkor mi lesz?
2009. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!