Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyant aki egyke? milyen...

Van olyant aki egyke? milyen érzés? ha egyke vagy, mit választanál ha lehetne? öcsit, bátyót, hugit, vagy novert?

Figyelt kérdés
én is egyke vagyok... 22/F de mindig azt kívánom bárcsak lenne egy öcsém...
2022. dec. 27. 11:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Egyke vagyok, szeretek is az lenni. Nekem jó volt ez így mindig. Isten ments, hogy testvérem legyen, egyiket sem választanám.
2022. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Metionin ***** válasza:
73%
Egyke vagyok és kb. ez az egyetlen jó dolog, ami adott volt az életemben és nem nekem kellett érte szopni.
2022. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

Èn egyke vagyok de mindig is szerettem volna egy nővèrt.

Nagyok sokszor èrzem magam egyedül...

2022. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Én is egyke vagyok. Gyerekként örültem volna, ha van egy bátyám vagy húgom. Most már kifejezetten örülök neki, hogy nincs testvérem.
2022. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%
Egyke vagyok, nem is fért volna el a lakásunkban még egy gyerek, ezért jó, hogy nem lett. Amennyiben jobbak lettek volna az életkörülményeink, egy kisebb tesónak örültem volna, mindegy milyen nemű.
2023. jan. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
57%

Imadok egyke lenni,se tesom se unakatesom sincs:D

Ugyhogy testvert se valasztanak

Minek?

2023. jún. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!