Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyant aki egyke? milyen...

Van olyant aki egyke? milyen érzés? ha egyke vagy, mit választanál ha lehetne? öcsit, bátyót, hugit, vagy novert?

Figyelt kérdés
én is egyke vagyok... 22/F de mindig azt kívánom bárcsak lenne egy öcsém...
2022. dec. 27. 11:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Igen, pl. én. Jó érzés. Az választanám, hogy továbbra is egyke legyek.
2022. dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
87%
Én egyke vagyok, egyke is akarok maradni. De ha választanom kéne bátyát választanék
2022. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Épp eleget láttam, hogy milyen testvérekkel. Anyámnak 6, apámnak 2 testvére van. Ritka az, amelyik nem akarja minden lépten mocskolni a többit.

Kösz szépen, nem kell nekem testvér.

2022. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nővért vagy hugot választanék ha lehetne.
2022. dec. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
19 évig én is az voltam, de amúgy örülök hogy mindez emgváltozott már 10 éve :)
2022. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nekem azt mondták, sokan, örüljek hogy egyke vagyok mert így enyém a vagyon minden.
2022. dec. 27. 12:56
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Egyiket sem. Fasznak sem kell testvér
2022. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

6


Nem a vagyon a lényeg, hanem az, hogy nincs mégegy köcsög családtagod, akit még kb annyi idős is mint te, így gyerekkorotokban konkrétan nem tudsz megszabadulni tőle, felnőttként meg nem valószínű hogy sokkal hamarabb fog elpatkolni.


Az ember a barátait megválaszthatja, a családját sajnos nem.


Amugy a 3-as vagyok. S mégegyszer leírom, hogy nincs szükségem testvérre, csak azért, hogy legyen ki pletykákat terjessszen rólam, meg mocskoljon ahol tud.

2022. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Én gyerekkoromban akartam nagyon testvért. Most így felnőttként kifejezetten örülök is, hogy nincs.
2022. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sosem volt bajom az egykeséggel. HA garantálni lehetne a jó testvéri viszonyt, akkor vagy egy idősebb fiú vagy egy fiatalabb lánytestvért "választanék". (Nő vagyok) De egy semleges vagy rossz testvéri kapcsolatnál szerintem jobb egykének lenni.
2022. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!