Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell kiakadnia ezeken a...

Miért kell kiakadnia ezeken a dolgokon anyumnak? Vagy igaza van?

Figyelt kérdés

Általában 2 dolog miatt b@szogat..

1. Naponta mosok hajat. Na ez nála kiver minden biztosítékot -.- Egyszerűen nem tudja megérteni, hogy miért mosom naponta, pedig hányszor elmondtam már neki, tök normális hangnemben, ő mégis kiabál velem...


2. Már kb 20 éve cigizik, szóval nem érzi annyira jól a szagokat, mint én. Ha megromlik valami a hűtőben és én azt már nem akarom megenni, mert én érzem azt a romlott szagot, akkor rám erőlteti, hogy annak márpedig semmi baja.. De bezzeg amikor megkóstolja, akkor már szerinte is romlott -.- Ilyenkor persze nem kér bocsánatot...


15/L


2010. okt. 3. 18:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

A hajmosásban igaza van.

Miért?


- minél többet mosod, annál zsírosabb lesz, és idővel baromira fog hullani, alig lesz hajad.

- feleslegesen pazarolsz (sampon, víz, esetleg áram is)



Étel:

Akkor ne edd meg, de lehet azt normálisan is közölni, hogy fura illata van. És a valami rossz illatú, romlott és a lázadó vagyok minden vacak közöt van különbség!

2010. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%

Igaza van anyukádnak. Nagyon árt a hajdnak és főleg a fejbőrödnek a naponkénti hajmosás, a rákent mindenféle meg különösen,még ha ez ma divat is a tiniknél. Elég hetente egyszer mosni a hajadat.

A romlott ételt pedig ne edd meg,ja valóban romlott,nem csak te vagy finnyás.

Anyukád miért kérne tőled bocsánatot? Nem a gyereked,hanem az anyukád,aki eltart téged!

2010. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Bogi90 válasza:
Nálunk is így van.Sőt,szerintem mindenkinél.A szülőknek is van rossz napjuk,nekik is vannak rossz dolgaik meg nekünk is ennyi :) senki sem tökéletesen...a hajmosás dolgon meg max csak akkor lehet kiakadva ha sok vizet fogyasztassz :D nálunk ez a izé....hogy sok vizet használunk,meg uszonyt növeszthetnénk,kopoltyút,satöbbi... :D
2010. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Hát bocsi, hogy nem eszem meg ami romlott, mert nem maradhatok itthon, ha hasmenésem van..

Hajat mosni meg azért, mert baromira büdös lesz nap végére. BP-n lakok, főút mellett várom a buszt kb 20 percen át, ráadásul suli wc-be mindig olyan cigiszag van, hogy majdnem megfulladok..

2010. okt. 3. 18:58
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

a másodikban tök igazad van.

de viszont a hajmosás témában, bár azt nem írod miért mosod naponta a hajad, de nem szabad nagyon tönkre teszi a hajat a sok hajmosás. hetente max 2szer szabad

2010. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Még csak nem is anyum tart el, anya nem is dolgozik...
2010. okt. 3. 18:58
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja már látom miért mosod a hajad annyit bocsi.:P lehet hajra is kapni illatos permeteket
2010. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ráadásul nagyon hosszú hajam van, majdnem seggig ér, és megragad benne minden szag :S
2010. okt. 3. 19:00
 9/23 anonim válasza:
52%

Hát b@sszátok meg magatokat...ha nekünk csak annyi gondunk lenne ...


am a sok hajmosás káros a hajra...gondolj bele minden nap rákensz egy jó adag vegyszer...az a sampon sem 100%-ban természetes amire kiírják hogy 100%-ban természetes...

2010. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Eddig még semmi bajom nincs, hajam se hullik, szóval.. :/
2010. okt. 3. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!