Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell kiakadnia ezeken a...

Miért kell kiakadnia ezeken a dolgokon anyumnak? Vagy igaza van?

Figyelt kérdés

Általában 2 dolog miatt b@szogat..

1. Naponta mosok hajat. Na ez nála kiver minden biztosítékot -.- Egyszerűen nem tudja megérteni, hogy miért mosom naponta, pedig hányszor elmondtam már neki, tök normális hangnemben, ő mégis kiabál velem...


2. Már kb 20 éve cigizik, szóval nem érzi annyira jól a szagokat, mint én. Ha megromlik valami a hűtőben és én azt már nem akarom megenni, mert én érzem azt a romlott szagot, akkor rám erőlteti, hogy annak márpedig semmi baja.. De bezzeg amikor megkóstolja, akkor már szerinte is romlott -.- Ilyenkor persze nem kér bocsánatot...


15/L


2010. okt. 3. 18:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
30%

Forrás: [link]


De írd be a google-ba, hogy hajmosás naponta, kiad ezer meg egy cikket, hogy semmi bajod nem lesz. Basszus, ha naponta fürdesz lekopik a bőröd? Gondolkodni, emberek.

2010. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Bár szerintem veszek ilyen szárazsampont is, mert a kezemet minden éjjel be kell kenni nagyon zsíros krémmel, és hiába húzok rá kesztyűt, néha kerül a hajamra is . :D

2010. okt. 3. 20:34
 23/23 anonim ***** válasza:
tegnap 18:56 12 éve naponta mosok hajat, 10 éve kb 15 alkalommal látott 5 percre hajszárítót a hajam, nem zsírosodik, nem hullik, nem töredezik ;)
2010. okt. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!