Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyaralni és hotelben ha soha...

Nyaralni és hotelben ha soha nem voltam fiatalon, az sokat elvesz az élettapasztalatomból?

Figyelt kérdés

Nekem szüleim csórók voltak, soha szó szerint soha nem voltunk nyaralni vagy hétévégén hotelben, wellnesben, síelni de még csak étteremben sem voltam soha szüleimmel.


Ez csak annyi hogy most majd bepótolom mert elkezdtem dolgozni egyetem után vagy azért ez sokat ad, változat, gazdagítja egy ember személyiségét?


És egész más,akár sikeresebb, boldogabb lehetnék ha ezeket megkapom?


Vagy semmit sem számít?



2023. jan. 29. 11:07
A kérdező szavazást indított:
semmit sem számít
sajnos nagyon sokat vesztettél
100 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Mi sokat voltunk szüleimmel, vagy a még tágabb családdal, viszont a férjemmel meg sehova se járunk. Nekem nagyon hiányoznak ezek a nyaralások, de másnak meg biztos más volt a gyerekkorában, amire nosztalgiával gondol.
2023. jan. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
A legértékesebb élettapasztalat a jól megoldott nehéz élethelyzet. Egy nyaralás vagy wellness hétvége élmény, de bölcsebb nem leszel tőle.
2023. jan. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%

Semmit nem jelent, kivéve ha komplexusaid lesznek miatta és túltolod a fontosságát, vagy épp védekező reakcióként szidsz mindenkit, aki jár, mert neked nem lehetett.


Volt egy rokonom, a Gyuribácsiabunkó, aki 50 évesen járt először hotelban, ahol is halálra rémült, mert az ötödik emeleten volt a szoba és életében nem járt olyan magasan előtte. Az ablak közelébe nem mert menni, be kellett húzni a sötétítőt, ha arra járt.

2023. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%
A gyerekkorban nem egy hotel, egy wellness hétvége a maradandó emlék
2023. jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
27%
Csak tizenéves vagyok, de szerintem menj el Wellnesselni. Saját tapasztalat, annyira feltölt mindig egy ilyen hétvége. Amikor semmire nem kell gondolni, csak kiélvezni a végtelennek tűnő pihenést. Mostmár főleg ,de már gyerekként, 12 évesen is nagyon tudtam élvezni azt, hogy most nincs házi, nincsenek tanárok, nem kell bejárni, csak a medence, pezsgőfürdő, szauna, svédasztalos vacsora körforgása.
2023. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
99%
Az életben nyilván minden, amit kipróbálsz valami tapasztalattal gazdagabbá teszt. Ettől függetlenül wellnesselès nélkül is élhetsz teljes életet. Én pl ha választhatok szívesebben megyek szinte nulla költségből túrázni, mint wellnesselni.
2023. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%
Menj el, ha van rá pénzed. Ha nincs, akkor próbáld meg félretenni rá havonta x összeget. Egyébként tök fölösleges pénzkidobás.
2023. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nagyon jó dolog a gyerekkori családi nyaralás. Viszont tényleg minden rosszban van valami jó, szerintem te igazán tudod értékelni a nyaralást, az utazást, az éttermet, mert eddig nem volt erre lehetőséged. A hotel, a wellness a sielést nem gondolom hogy hiányzó és fontos elemek. Maga a családi nyaralást is inkább úgy értettem, mint élményt, de ezt egy erdei kirándulás, egy tóban fürdés, egy bográcsozós élmény is megadhatja, talán meg is adta.
2023. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%
Én rengeteget utaztam/ utazok szüleimmel úgy érzem sokat hozzáadott az életemhez hogy ennyi kultúrát megismerhetek, nem feltétlen csak ‘luxus helyre’ járunk ugyanúgy megnézzük a helyi nyomort, és kimegyünk mondjuk a piacra indiában, vagy ételt osztani stb, ilyen utak gazdagítanak igazán. Az hogy a waldorf Astoriában ülsz bora borán, nem hiszem hogy sokat hozzá ad az életedhez, bár azt is látni kell.
2023. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem kell ahhoz utazni, hogy az ember sokmindent lásson. Itthon is van puac meg csóróság, itthon is lehet ételt osztani. Nem ez a lényeg, hanem a közös élmények a családdal, hogy nem mindig a mókuskerék van, hanem kikapcsolódunk. Mi a nagyszüleink nyaralójába jártunk nyáron, 14 éves koromig nem is voltam máshol nyaralni, de felejthetetlen az összes, pedig csak a Vadkerti-tónál volt, ami gyakorlatilag egy pocsolya. De nem ez volt a lenyeg, hanem együtt lenni, szabadon.
2023. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!