Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyaralni és hotelben ha soha...

Nyaralni és hotelben ha soha nem voltam fiatalon, az sokat elvesz az élettapasztalatomból?

Figyelt kérdés

Nekem szüleim csórók voltak, soha szó szerint soha nem voltunk nyaralni vagy hétévégén hotelben, wellnesben, síelni de még csak étteremben sem voltam soha szüleimmel.


Ez csak annyi hogy most majd bepótolom mert elkezdtem dolgozni egyetem után vagy azért ez sokat ad, változat, gazdagítja egy ember személyiségét?


És egész más,akár sikeresebb, boldogabb lehetnék ha ezeket megkapom?


Vagy semmit sem számít?



2023. jan. 29. 11:07
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam, mint te. Én nagyon sajnáltam, hogy így alakult, és egy dologban érzem, hogy "kárt" okozott, hogy nem tanultam meg, hogyan kell kikapcsolódni, pihenni, picit magamra gondolni. Már alakul ez is, de tanulni kell ezt is. Össze sem lehet hasonlítani az otthoni kikapcsolódást azzal, amikor máshol vagy pár napot. És én most az aktív kikapcsolódásra gondolok, amikor máshol alszol, más főz ránk, más takarít ránk, teljesen más a napi rutin, nem kell iskolába/munkába menni. És ez az, ami igazán kikapcsol, és óriási szükség van rá mindenkinek. Addig ezt én nem tudtam, amíg ki nem próbáltuk. De ma már nagyon várjuk mindig azt a pár napot. Mert baromi jó, semmihez sem hasonlítható!
2023. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
32%

átszott rajtuk, hogy kellemetlen, hogy nem tudják hogy van a rendszer.


Hidd el a te szüleidnek is volt egy ilyen első alkalom...

ÉS kellemetlen attól lesz, hogy jön egy kioktató okostojás, aki nekiáll őket oktatni.

Mindenhol, ahol először vagyunk, elmondják, mit hol találunk, mikor van étkezés, hol, mit kell tudni.

Gondolom, te meg felsőbbrendűen nekiálltál az oktatásnak.

2023. jan. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!