Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyaralni és hotelben ha soha...

Nyaralni és hotelben ha soha nem voltam fiatalon, az sokat elvesz az élettapasztalatomból?

Figyelt kérdés

Nekem szüleim csórók voltak, soha szó szerint soha nem voltunk nyaralni vagy hétévégén hotelben, wellnesben, síelni de még csak étteremben sem voltam soha szüleimmel.


Ez csak annyi hogy most majd bepótolom mert elkezdtem dolgozni egyetem után vagy azért ez sokat ad, változat, gazdagítja egy ember személyiségét?


És egész más,akár sikeresebb, boldogabb lehetnék ha ezeket megkapom?


Vagy semmit sem számít?



2023. jan. 29. 11:07
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
38%
A személyiségedhez nagyon sokat hozzá kéne még tenni, amiért kecsórózod a szüleid, csak mert nem vittek wellnesezni.
2023. jan. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nem vesz el sokat az élettapasztalatodból.

Érdekes hozzáállás egyébként. Engem anyám egyedül nevelt fel kevés pénzből. Ketten sose kirándultunk, nem nyaraltunk, ellenben az étel árát össze kellett néha kuporgatni. Ennek ellenére nem panaszkodom, a lehetőségekhez képest megkaptam mindent, és meg is becsültem mindig mindent.

Felnőttként biztonságérzettel tölt el a tudat, hogy ha úgy adódna, nem esnék kétségbe, mert tudom, hogy volt már ilyen, és azt is elviseltem. Persze nagyon boldogan utazgatok most, és jó érzés, hogy a gyerekeimnek többet tudok adni, de egyáltalán nem rossz élmény bennem a gyerekkorom.

Nekem az írásod alapján kicsit hálátlannak tűnsz, de lehet, tévedek.

2023. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
6%
Mi sem jártunk sosem, ugyanígy csóróság miatt, de nem zavart, akkoriban nem volt ez ekkora divat, a barátaim sem jártak csak nagyon ritkán.
2023. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
86%

Mi jàrtunk nyaralni, étterembe is, sokat gyerekkoromban.

Most én úgy vagyok vele, hogy egy nyaralás árán, veszek valami nagyobb ajándékot magamnak.

Nyaralni ma már írtózatosan drága, plàne hotelben és az addig is tart, 5-6 nap jó esetben.


Ha veszek valamit, színtisztán a nyaralás árán, azt meg évekig hasznàlom.

2023. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
76%
Mi sem voltunk nyaralni míg gyerek voltam most felnöttként viszont imádok utazni.gyerekeim vannak velük utazunk igaz már csak kisebbel nyaralni csak szállodába nyaralók ,nem magán házban akkor inkább otthon maradok. Viszont mi sokszor megyünk 1 napos kirándulásra is .
2023. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
78%
9, 13, 14, 15, írta meg jól szerintem. A sok irigy nyomorult meg lepontozta őket szerintem is számít.
2023. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
86%

"nem magán házban, akkor inkább otthon maradok". Ha az a magánház Görögországban van a tengerparton, vagy egy csodálatos erdőben sok szobával, jakuzzival, szauna is van és a kertben grillezési lehetőséh, ahol a barátaimmal sütögethetünk, beszélgethetünk a helyi borok iszogatása közben, vagy egy olyan folyó mellett áll a ház, ahol még motorcsónak is jár a házhoz, akkor én inkább ezt választom, mint az otthon maradást :)

Engem az idegen tájak, új emberek érdekelnek és nem a szálloda és a wellness, de így kerek a világ, hogy sokan, sok félék vagyunk. A szüleimmel semmi ilyenben nem volt részem, amikor gyerek voltam, de ettől még nem haragszom rájuk, hiszen azt nyújtották, amire a lehetőségük volt, de én pl már vittem el őket nyaralni.

2023. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk anyuméknál cafeteriába osztogattak négy csillagos nyaralásokat Horvátországba, így mi is el tudtunk menni ilyen helyre.


Szerintem nagy élmény volt gyerekként, hogy olyan szállodánk volt, ahol saját vízi csúszdánk volt, lehetett járni masszázsra meg egyéb ilyen wellness cuccokra (ezt akkor sem élveztem már) és választhattunk a négy medence vagy a tenger közül, reggel meg három teremben szolgálták fel a mini palacsintától a 16 juice-n át a mindent. Ki ne élvezné?


De nem hiszem, hogy a személyiségemhez ténylegesen igazán hozzá tett valamit. Hacsak azt nem, hogy felnőttként meg tudom ítélni, hogy nekem ez nem éri meg és nem vágyom rá annyira, hogy kifizessek ezért annyit, amibe kerül, megyünk apartmanba inkább. Esetleg annyi előnye volt, hogy rájöjjek, hogy igaziból nem szabad végigenni a menüt, mert rosszul leszel egész nap. Vagy arra, hogy nem szabad megpróbálni kilopni a gyümölcsöket az étteremből, mert a személyzet ugyan nem szól, de apum irtó dühös lesz miatta.


De amúgy kb. ennyi. Egyszer majd menj el párral vagy barátokkal, mert nagy élmény, de olyan, mint a vidámpark. Ha nem voltál gyerekként vagy egyszer voltál, nincs nagy különbség, talán kicsit magabiztosabban ülsz fel a hullámvasútra, mint amúgy. Ha hetente jártál, akkor lehet, hogy nyomot hagyott a személyiségeden, de még akkor sem biztos.

2023. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Nem igazán vesztettél semmit, amit nem elhetne potolni.
2023. jan. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

27 válaszolo én azért nem megyek magán házba mert nyaralni megyek ,pihenni szórakozni.

Nem fözni,mosogatni vásárolni,rendet rakni . És ha marad kedvem akkor kirándulni.


Szállodába vagy hotelbe csak le kell jönöm nyugisan meg reggelizünk utána meg elmehetünk a környékre kirándulni

Stb. Este lemegyünk vacsorázni ,azt kész

Nincs mosogatás fözés rendrakás stb.

2023. jan. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!