Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza lett volna? Vagy én...

Igaza lett volna? Vagy én vagyok a fiatal és tapasztalatlan?

Figyelt kérdés

Nagyanyám azt állítja hogy ha nappali tagozaton végzem az egyetemet akkor lett volna lakásom mert ha ő egyik napról a másikra meghal akkor ad az állam lakást és nem leszek hajléktalan, én úgy tudom hogy ez nem így van ugyanis kell ahhoz egy jövedelem legyen és még ha van egy jövedelem akkor is időbe telik míg megkapom a lakást, nem egyik percről a másikra én ezt így tudtam és ezért mentem el Tavoktatasra így az egyetem mellett össze dolgoztam a lakás atirast. Viszont közbe jött a terhesség és befagyasztottam az egyetem utolsó évét.

Én máig is úgy gondolom hogy jól tettem amit tettem mert van egy gyönyörű gyerekem egy szép lakásom és egy csodálatos férjem, és dolgozni meg elmehetek majd. Munkát lehet kapni de lakást már nem olyan könnyű.

Nagyanyám szerint előbb az egyetem kellett volna és utána majd pottyant volna lakás is.

Nálunk bonyolult ügy volt ez a lakás dolog mivel anya az első örökös és őt zártuk ki de ez egy másik téma. Ha nagyi meghalt volna akkor anyu eladja és mehettem volna a fenébe, soha nem nevelt, 2 szer meg nagyon durván megvert nah de ez egy külön téma.

Én így láttam jónak hogy össze dolgozzam a lakás atirast és legalább ennyi legyen



2023. febr. 3. 10:16
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
13%
30-as, az ilyenek a levelezősök, és tarhálnak jegyzetért. Én egyiknek se adtam. Nem kötelező egyetemre járni, oldja meg magának. Nem azért ültem szorgalmi időszakban reggel 8-tól este 6-ig nappalisként hogy Marcsikának legyen jegyzete mert ő kölyközik.
2023. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó: te nagyon el vagy tévedve xd
2023. febr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!