Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit hívjak meg a diplomaosztóm...

Kit hívjak meg a diplomaosztómra? 2 főt tudok csak.

Figyelt kérdés

Egyik biztos anyukám lesz.


A második személy kérdésében nem tudok dönteni bátyám, apa és a barátom között.


- Bátyám: családi szempontból anya mellett bátyám áll hozzám a legközelebb.

- Apa: formalitás szempontból őt kéne, de sajnos nem mondanám, hogy vele túl jó a kapcsolatom, pláne mióta lelépett 2015-ben egy másik nővel és azóta kb nulla lelki/anyagi támogatást kaptunk tőle, ráadásul az új nője fullra megvezeti és nem egyszer fordította már ellenünk is, apa pedig hagyta magát. Tudom a lelkem mélyén, hogy apa szeret, de nem jó apa, sosem volt az. Kicsiként sem foglalkozott velünk, hanem munkamániás volt, csak a munkával foglalkozott kb.

- Barátom: érzelmileg ő lenne az, akire esne a választásom, hogy anya mellett ő legyen a második. Jelenlegi életemben ő a number1, rá mindig számíthatok, mindig mellettem áll, nagyon jól megvagyunk lassan 2 éve. Szeretjük egymást.


Nehéz kérdés... kit kéne anya mellé választanom szerintetek?



2023. febr. 24. 14:49
A kérdező szavazást indított:
Apa
Barátom
Bátyám
70 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
A barátod. Az a normális egy felnőttnél, hogy a (leendő) házastársa a number1, ezt pedig a testvéred is biztosan meg fogja érteni, hiszen már két éve együtt vagytok. Utána pedig elmehettek vele is közösen étterembe vagy ilyesmi.
2023. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Apaként segített valamit az apád a tanulmányaid előmozdításában? Akár szóban biztatott, erősített, vagy anyagilag támogatott?

Mert ebben az esetben a 2 szülőt hívnám meg, akkor a bátyádban és a barátodban nem lesz tüske.

Ha nem állt a helyzet magaslatán ezen a téren sem az apád, akkor a bátyád és a barátod közül azt hívnám meg, akitől a több támogatást kaptam a tanulmányaimhoz. Itt nem pénzre gondolok.

2023. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%
Apud, két szülő, ugy volan logikus.
2023. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha 2015. óta alig van kapcsolatod az apáddal, akkor egyetemi tanulmányaidban gondolom csak anyukádra támaszkodtál. Ebben az esetben a bátyád legyen a másik.
2023. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Apámat a helyedben ki is zárnám a lehetőségek közül.
2023. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, hogy 2 embert lehet meghívni, de rajtam kívül szinte mindenkihez 4-5 ember jött, és semmi probléma nem volt belőle. Én megbántam, hogy ennyire sarkosan tartottam a két ember szabályt. De persze lehet, hogy nálatok tényleg komolyan veszik.
2023. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Batyad. O egyelore kozelebbi csaladod mint a baratod.
2023. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Én is a bátyám hívnám meg. Ő mindig a bátyád lesz, és nem is két éve van melletted. Ő emlékszik a felvételire, az álmaidra, az egész tini- és gyerekkorodra. A pároddal ha valóban együtt maradtok, bőven lesz alkalom együtt részt venni fontos eseményeken.
2023. febr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

Bennem egy kérdés vetődött fel.

Nem lehet valahol nyílt téren kivetítőn nézni az ünnepséget? Vagy élőben interneten (okostelefonon)?

2023. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Bátyád. Ő ha jó marad a kapcsolat mindig melletted áll, a szerelem meg sajnos,jön,megy (mégha most ezt el se tudod képzelni).
2023. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!