Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem aljasság, hogy az öcsém...

Nem aljasság, hogy az öcsém így manipulálja apát?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, az öcsém pedig 16. Összességében jó a kapcsolatom a családdal, az öcsémet is szeretem, csak talán kicsit irigy vagyok az ő és apa kapcsolatára. Apa villamos és gépészmérnök, velem is próbálta megszerettetni a műszaki dolgokat, de én nem vagyok fogékony rá, a tesóm pedig gyakran kihasználja ezt. Például, ha valamit el akar érni, akkor azzal hízleg, hogy "apa, mésélnél a termodinamika törvényeiről, vagy a belsőégésü motorok müködéséről?" Ilyenkor apának szinte könnybe lábad a szeme, hogy a kicsi fia érdeklődik a tudományok iránt, és ilyenkor sokmindent megenged, vagy elnéz neki.

2023. márc. 26. 12:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Te lány vagy, ugye?
2023. márc. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fiú, abból a mondatból ítélve hogy "apa sokszor úgy viselkedik, mintha csak egy fia lenne." Egy lány "egy gyerekét" írt volna.
2023. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!