Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan tették ezt? Úgy érzem...

Jogosan tették ezt? Úgy érzem becsaptak.

Figyelt kérdés

Ez egy régi történet. Érettségim nem olyan lett ezért újra kellett volna érettségiznem 1-2 tantárgyból, hogy felvegyenek az egyetemre. Megállapodtunk a szüleimmel, hogy maradjak itthon tanuljak és készüljek fel, néha dolgolznom kell a közös vállalkozásban amiért kapok egy kis pènzt, hogy a különtanárt tudjam finanszírozni.


Ennek az lett a vége, hogy a hét minden napján reggel 8-tól néha este 7ig is kint dolgoztam, télen a minuszban is és egy fillért nem kaptam. Amivel nem volt baj, hisz alázatosan eltürtem, mivel csak a szüleim. Ennek az lett a vége, hogy nem volt időm semmire csak arra, hogy aludjak.


Ha megkérdőjeleztem ezt és kérdőre vontam anyámat ezt mondta “ha nem tetszik keress másik munkát.” De mondom nincs autóm nem tudok elmenni a buszhoz se( erdő mellett laktunk akkor) erre válasz : “ez van”


Évek múlva szóba jött ez és azt mondták azért csinálták ezt, mert “annyira nagy arcom volt és nem akartam csinálni semmit”


Hozzáteszem anyám nem dolgozik eltartják, de hatalmas tapasztalata van kb 5 évet dolgozott le az életéből.


Úgy érzem ez nagyon aljas húzás volt tőlük. Örökre leírták magukat a szememben amiért így kibsztak velem.



2019. szept. 28. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az érettségid végül meglett?
2019. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Inkább elmentem szakmát tanulni, hogy megszabaduljak.
2019. szept. 28. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Ha tényleg így volt, ahogy leírod, akkor hülye húzás volt tőlük. Sok éve volt ez amúgy?
2019. szept. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekik jó volt, mert megvolt az ingyen munkaerő. Ennyi.

Az nem érdekelte őket hogy neked a jövőddel mi lesz...valószínű még örültek is neki hogy nem jött össze az egyetem, vagy amit elképzeltél, mert így legalább nem kellett finanszírozni/tovább tartaniuk téged.

2019. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!