Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Màs is èrezi ùgy gyerekkoràtòl...

Màs is èrezi ùgy gyerekkoràtòl kezdve, hogy nem akart abba a csalàdba születni ahovà született? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sokat hallottam, hogy mi vàlasztjuk meg, hogy hovà születünk.


Èn gyerekkorom òta azt èrzem, hogy a csalàdom nehezìti meg leginkàbb az èletemet. A legmèlyebb lelki fàjdalmaim csalàdi dolgokbòl fakadnak.


A baràtaimnàl mindig làttam, hogy mekkora a különbsèg.


Gyakorlatilag az összes baràtomnak egy összetartobb , segìtőkèsz csalàdja van a mai napig. Ők nem azt hallgattàk gyerekkorukban, hogy ezt sem lehet, azt sem lehet.


Rossz szülői döntèsek sajnos döntően tudjàk befolyàsolni egy gyerek, kèsőbb felnőtt èletèt.


Nem vertek a szüleim, nem vàltak el, de rengeteg vita, veszekedès, akadàlyozàs, megàllìtàs (azt nem lehet) körülmènyeskedès amik teljesen felemèsztik az ember idegeit.



Màra külföldön èlek, jòl keresek, de mèg mindig kìsèrt a csalàd.


Ha megszakìtod velük a kapcsolatot akkor szemèt vagy, hàlàtlan vagy mert felneveltek.


Viszont belül meg èrzed, hogy a boldogtalansàgod oka a csalàd miatt van.


Màs is van ìgy vagy hasonlò helyzetben?



#érzés #Hàtràltatàs
2023. márc. 28. 11:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Én is hallottam, hogy a görög istenek szépek és okosak, de még sosem volt szerencsém hozzájuk.
2023. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
"Sokat hallottam, hogy mi vàlasztjuk meg, hogy hovà születünk."
2023. márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
És el is hiszel egy ekkora ökörséget?
2023. márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Rossz kategória, ez már ezo
2023. márc. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Én csak azért nem vagyok ilyen helyzetben, mert igenis megszakítottam a kapcsolatot az összes rokonommal és nélkülük, a nulláról építettem fel az életemet. Még így is terápia kellett hozzá. Felnőtt ember vagy, el kell fogadnod, hogy nem a te hibád, de most már a te felelősséged. Ideje lépned.
2023. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívom a levét annak, hogy anyám nárcisztikus. Pl. párkapcsolatban iszonyatosan kerülöm a konfliktusokat, nem merem mondani, ha valami bánt vagy zavar, mert anyám anno mindig úgy alakította a konfliktust, hogy én jöjjek ki belőle szar alakként. Ezért konfliktuskerülő lettem, ami nem jó, iszonyat nehezen kommunikálom, ha valami bánt.


Plusz folyton a fejemhez vágta, hogy mennyit kell rám költeni, hát mi a francnak szült akkor meg? Nem én kértem az életet xd Vannak a környezetemben nagyon szerető türelmes kedves anyukák, bár nekem is olyan lenne. Szóval ja, nem vagy ezzel egyedül.

2023. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, egész életemben így éreztem. Ez a leszületős baromság meg inkább nem is érdemel kommentet, ja nyilván ha választásom lett volna, akkor az alkoholista, csóró, bántalmazó családba kérem magam és nem egy normálisba.
2023. márc. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Jaja az baromság, hogy mi választunk családot, ezzel csak idióta szülők akarják a gyerekre hárítani a felelősséget. Véletlenül sem ők csinálták a gyereket, nem, a gyerek magától lett…
2023. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem mondtam azt, hogy elhiszem, hogy eldöntheted, hogy hovà születsz. Azt mondtam, hogy több ember is ezt vallja ès ezt mondtàk.



Olyan esetben tudnàm elkèpzelni, hogy mi vàlasztunk, ha mondjuk 3 szar közül kellene vàlasztani. Ebben az esetben lenne magyaràzat arra, hogy mièrt vàlaszt valaki rossz èletet, sorsot, szülőket.


Mert volt 3 star opciò ès abbòl az egyiket kivàlasztottad.


A lènyeg nem ezen volt hanem, hogy màs is èrzi e ùgy, hogy a csalàd nagyon vissza hùzza őt anyagilag, lelkileg, fizikailag .


5#, 6#,7# köszi a vàlaszotokat!


Vàrom a tovàbbi vàlaszokat, de nem arròl, hogy mi vàlasztunk-e vagy sem.

2023. márc. 28. 14:21
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt úgy hallottam, hogy aszerint "születünk le" egy adott párhoz, hogy milyen feladatot kell megoldanunk, mit kell megtanulnunk az életünk során. Akiknek meg az egész életük csak úgy suhan, nekik ez a "kör" az ajándék. Egy mesének végül is jó, de azért nem hiszem, hogy komolyan kellene venni.

De akkor nézd így, neked az a dolgod, hogy saját életedben kijavítsd a torz mintát, merj élni, merj boldog lenni. És sz.ard le, hogy az itthon maradottak közül kinek mi a lesújtó véleménye. Nevess, élj, légy vidám! Ja, és költs magadra, élj jól! :)

2023. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!