Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyakunkon a karácsony! Mit...

Nyakunkon a karácsony! Mit vegyek a páromnak? Amúgy is nehéz kitalálni de most főleg hogy válság van, valami olcsó ajándékra gondoltam!? 23L

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hol van még a karácsony... vagy már megint októberben pakolják ki a tesco-ba a szaloncukrokat? ha igen, asszem nagy ívben elkerülöm
2010. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van egy füzetünk, abba írjuk, mire vágyunk, mit szeretnénk megvenni a későbbiekben, illetve kapni ajándékba. Ha jön valamilyen ünnep, szülinap, évforduló stb. A másik ebből a listából választ. Így meglepi lesz, hiszen nem tudom, mit kapok, de bizotsan olyan, amire szükségem van és aminek örülök.

Sokszor még azt is felírjuk, hogy hol lehet kapni azt a dolgot, milyen a márkája, milyen színű legyen, milyen méretű.

Nagyon praktikus. :)

2010. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az ilyen kérdéseket... :P

Mi nem ismerjük őt, te tudod mit szeret, mi a hobbija.

Valami infót adhatnál.Mert így nem lehet segíteni.Írhatom én neked, hogy vegyél neki Bikin cd-t, ha nem is szereti...

2010. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
idegbajt kapok a karácsonyos kérdésektől. Ember, október eleje van.
2010. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

penny-ben már van mikulás,meg szaloncukor,meg disz...


okt eleje van...


még ráérsz...


vagy köss neki sálat,azt elkezdheted most

2010. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én a kreatív ajándékokat pártolom, ahhoz nem kell sok pénz. Sosem szerettem, hogy olyan nagy ügyet csinálok a különböző ünnepekből az az azokkal járó ajándékokból... Nálunk sosem az érték a lényeg, hanem hogy szeretettel adjam, olyat, ami tényleg tetszik neki. Ez lehet egy jópofa "segélycsomag", fényképekből válogatás, számára érdekes könyvek összegyűjtése CD-n, zeneválogatás, vagy akár egy különleges program szervezése. Én legutoljára pl. kupont adtam a páromnak, és nagyon örült neki :-)
2010. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
* csinálunk
2010. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha figyelünk a másikra nem nehéz ajándékot venni, csak el kell csípni pár pillanatot. Én például egy csomó olyan dolgod tudok, amire a párom vágyna, de mégsem vette meg megának, mert inkább rám és a családra költötte azt a pénzt, vagy épp nem tartotta olyan fontosnak, esetleg nem telt rá. Rögtön felismerem, ha valamit szeretne. Ezeket én leírom egy füzetbe és mikor ünnep van csak felnyitom, és válogathatok. Egész évben rengeteg olyan dolog van, amire én is vágynék, de mégsem. A párom is hasonlóan írdogál, így egyszerűbb. Persze, hogy nehéz úgy adni valamit, mikor nem tudod mit szeretne, de olyannnal szeretnéd meglepni aminek örülne. A párom mindig örül az ajándékainak. Általábnan el is felejti, hogy ezt is meg azt is szerette volna, és mindig meglepetésként éri. :)


Ajándékötletek:

- parfüm: rengeteg van, biztos a párodnak is van kedvence, van olcsóbb-drágább kiszerelés, esetleg dezodor, borotválkozó szett, aminek szereti az illatát.

- könyv: nem mindenki szeret olvasni, így ez nem mindenkinek adható. De ha szereti a kalandregényeket, vagy bármit leülsz vele beszégletni. Hogy egyik férfi isnmerősöd vagy nő, ajándékot szeretnél adni neki, de nem tudod ennek örülne-e vagy ő mit javasol. Könnyen kideríthető

- dvd: itt az internet a párom például rengeteg mese sorozatot néz, pedig felnőtt férfi. Lehet a Te párod is szeret valamit, esetleg rég keresett filmet, zenéket. Letöltöd, kiírod és ez is szép ajándék lehet, ráadásul nem drága.

- apróságok: vizipipa, bögre, gravírozott toll, póló, sapka-sál, kesztyű, gyertya, esetleg valami olyan kütyü amire régóta vágyna... ű

- vacsora: egy szép este, és vacsora, kellemes hangulattal szerintem gyönyörű ajándék. Megfőzöd a kedvencét, amit mondjuk nem csinálsz gyakran, elkényezteted...

- kupon: ha tudod, hogy a férjed valaminek a gyűjtője, esetleg nem találsz megfelelő ajándékot, egyszerűen a kedvenc üzletébe veszel neki kupont. A legtöbb helyen adnak. Le vásárolhatja.


Rengeteg ajándék van, amit adni lehet, de a párod neked kell ismerni. :) Időd meg még van bőven, hisz október eleje van. :)

2010. okt. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy üveg bort egy jópofa dugohuzzót, egy pulcsit, tisztálkodó csomagot, ha szeret főzni saját készitésű fűszeres olajat...
2010. okt. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

12:51 Konkrétan milyen segélycsomagra gondolsz?

Írd már le légyszi

2010. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!