Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak semmi sem jó....

A páromnak semmi sem jó. Mégis mit csináljak még?

Figyelt kérdés

Mára szabit vettem ki, hogy eltudjam vinni a kutyát dokihoz. Miután elvitte, felhívtam a páromat hogy mit mondott a doki. Erre ő közölte, hogy "bocs elfelejtettem szólni, estére vendégeket hívtam!". Mondtam hogy semmi gond. Elugrottam vásárolni, nekiálltam főzni, takarítani. 4re hazaért a párom,megkértem, hogy segítsen egy kicsit, mert nem leszek kész 7re,de ő azt mondta hogy alszik egyet mielőtt jönnek a barátai.


Annyira felbosszantott, hogy egész nap sürgök-forgok, próbálok jó házigazda lenni, ő meg egy apró szívességet nem tud megtenni. Mégis ki hívott vendégeket? Kinek a barátai jönnek?

Azt hittem, az a minimum, hogy besegít, ehelyett ő lefekszik és alszik.

Oké, hogy együtt élünk, és mivel hogy ma egész nap itthon vagyok, a házimunka nagy részét nekem illik megcsinálni, de egy kis segítséget sem kérhetek tőle? Mégis mi vagyok én, cseléd?

Elnézést ha hosszú lett, és ha van helyesírási hiba, nagyon ideges vagyok...és kapkodok is, pedig az semmi jóhoz nem vezet.


2010. okt. 8. 16:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Úgy tűnik,hogy egy igazi férfival jöttél össze.Legyél büszke rá.Cseléd.És ágyas.
2010. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőségek:

- Fel kellett volna öltöznöd a kaját abbahagyni, és elhúzni otthonról. Majd másnap reggel hazamenni...

- felhívhattad volna az ismerőseit hogy a buli lefújva

- mondhattad volna azt hogy rendeljetek pizzát, és mivel a haverjai, ezért ő állja a cehet...

- jól kioszthattad volna, hogy márpedig vagy segít vagy kiöntesz mindent kaját a szemetesbe!

- megmondhattad volna, hogy szivi ma akkor menjünk el egy helyre mert nem fogok főzni mivel SZABIN vagyok...

- amikor felhívott volna mondhattad volna, hogy oké jöhetnek, de a kaját a takarítást ő végzi...


Szerintem a lehető legrosszabbat tetted! Bólogattál, mint a régi keleti autókban lévő bólogatós kutya... Sőt mivel látja hogy ezt veled meg lehet csinálni, még számíthatsz jó pár ilyen akciózásra!


Mikor fogod meghúzni a vonalat és azt mondani, hogy "na ezt azért már nem"!?


Vajon mennyire tisztel téged? Egyáltalán tisztel?

2010. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor most mi van?? A kérdés kiírásakor azt írtad, hogy Te bevásároltál, takarítottál, meg főztél..A kommentedben pedig azt írtad, hogy neki el kellett volna mennie bevásárolni, hogy süthess sütit..zavaros az egész sztori.
2010. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne akadjatok fenn már azon, h mit mikor írt! A kommentelőnek jogos a haraga! Eltudom képzelni, h reggel volt a kutya akció, aztán vett valami kajának valót, és miután hazajött a férfiÁLLAT gondolta h jó házigazda lesz és a vendégeket még sütivel is meglepi....Kiteszi a lelkét is a pasiért aztán meg ez a hála....a férfiak mindig túloznak. nekik az, hogy dolgoznak egyenlő a világ megmentésével (minden nap)....és ebben úgy el is tudnak fáradni....

Máskor ilyen a párod ilyen húzásakor csináld azt, h te is leülsz a tv elé, majd az édes álomból felkelve ott lát téged, semmi kaja, és ekkor olvass is be neki...

2010. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Elfogyott a sütihez az egyik hozzávaló, ezért kellett volna a páromnak leugrania a boltba.

A páromnak megfájdult a feje ébredéskor, így titokban lemondtam a vendégeket... ő meg idegeskedett, hogy miért nem jönnek a vendégek....

2010. okt. 9. 05:53
 16/16 anonim ***** válasza:
75%

Most az a felállás a kapcsolatotokban,hogy te megalázkodsz,és feladsz dolgokat vágyakat,folyamatosan nyelsz,hogy működjön a kapcsolatotok.A férjed meg csak annyit tesz bele amennyihez kedve van,vagy amihez nem "túl fáradt" mert ő dolgozik,ő a FÉRFI.(pedig te is dolgozol)

Mindkettő rossz hozzáállás,mindketten hibásak vagytok.A kapcsolatotok egy időzített bomba,csak idő kérdése,hogy robbanjon valami piti dolgon.(Pl:nem viszi le a szemetet)


Ne veszekedés alkalmával,indulatból vágd a fejéhez a sérelmeidet,és érzéseidet,mert úgy nem érsz el célt.

Ha így teszel,akkor később még te is csak bemagyarázod magadnak,hogy nincs is gond, "csak méregből mondtam".Akkor a párod miért venné komolyan?


Ezek igen is valós problémák a legtöbb házasságban,szépen rakódnak egymásra a büdös zoknik,meg a nem vitted le a szemetet dolgok.A férfiak azt hiszik,hogy "csak a szokásos női hiszti".

De ha egyszer összeszeded a bátorságod,és nem veszekedés alkalmával mondod el,hogy milyen boldogtalan vagy,és mi bánt,akkor ha van rá képessége talán megérti....

2010. okt. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!