Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem viselkedése már...

A férjem viselkedése már teljesen kikészít idegileg. Tényleg az lenne a legjobb megoldás, ha elhagynám?

Figyelt kérdés
Lelki sérült, de már nincs erőm őt pátyolgatni. Nagyon hirtelen szakad nála a film,agresszív, szinte rögtön lendült a keze. Ezt már 2 hónapja letárgyaltam vele,hogy még egyszer rámvág, végleg otthagyom,bárhogy is szeretem. Na, azóta minden nap azt hallgattam, hogy neki ez mennyire fáj, az mennyire fáj, mi mennyire esik neki rosszul stb...Akkor megint leállítottam, hogy egész nap otthon ül, mi a fene nagy bánata van nap mint nap? (Én dolgozom napi 8-10 órát elég stresszes beosztásban, készülök az egyetemi vizsgákra, meg a házimunka... és még neki nehéz az élete). Na, de ami betette az ajtó, az most hajnalban történt. Tegnap lerendeztük a szilveszteri bulit, és még aznap felkértek bennünket násznagynak. Eddig ok minden, hanem kb.hajnali 3 felé arra ébredek, hogy öltözik,veszi a kabátját. A kérdésemre azt a választ kaptam, hogy elsétál a folyópartra és leugrik a hídról, mert ezt nem lehet így kibírni, sok a gond. Erre én, hogy mi van?! A pénz a gond, hogy fizetünk a buliért+a násznagyság...és ezen kiakadt, bevett szokás szerint pár nyugtatót, és a végén elaludt. De majd egy órán keresztül nyomtam neki a vigasztalást, hogy majd jó lesz minden, lesz rá pénz, stb...Egyszerűen már nem birom tovább így vele. Mindig őt kell nyugtatgatni,vigasztalni,az ő lelki fájdalmait enyhíteni. Mintha pszihológus lennék! Munkát nem is akar keresni, mert úgyse találna olyat ami jól fizet. Már nem tudom mit csináljak. Alig aludtam az éjszaka, és fáradtan,idegesen jöttem a munkahelyemre. Úgy érzem idegileg kikészít, hogy mindig rinyál és nő létemre, én vagyok az erősebb, én nézek szembe a problémákkal, ő csak az öngyilkosságot találja megoldásnak az ég adta világon minden gondra. Mit csináljak? Tudom, hogy szüksége van rám, nem merem elhagyni, és többször mondta, hogy öngyilkos lesz, mert nélkülem nincs értelme az életének. Hogy tudnék segíteni rajta?? Van valami ötletetek? Bocsi, hogy ennyire hosszadalmasan írtam.
2008. dec. 29. 08:53
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 2 hete eljöttem otthonról, tegnap adtam be a válási papírokat. Nagyon rossz állapotban vagyok, az utóbbi idő nagyon megviselt. Úgy éreztem már, hogy ha ez így folytatódik, rövid időn belül én kerülök az idegosztályra. Döntenem kellett. Döntöttem,pakoltam és hazamentem anyámékhoz. Nagyon nehéz lelkileg, de tudom, hogy ez a helyes döntés.
2009. febr. 25. 08:51
 32/32 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Nem tudom, jársz-e még erre? Szeretném megkérdezni, hogyan alakult az életed?

2016. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!