Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért függök érzelmileg a...

Miért függök érzelmileg a szüleimtől?

Figyelt kérdés
Amikor összeveszek velük szar érzésem van nemtudok semmit rendesen megcsinálni és nagyon elmegye a kedvem.Viszont tudom hogy nekem van igaz,logikusan érvelni is tudok de akkor is nagyon zavar.Eléggé tudnak igy manipulálni engem.Hogyan önnálósitsam magam érzelmileg?Mit tegyek?
2010. okt. 9. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Amig függsz tölük,és nem tudsz különköltözni,próbáld megtalálni az összhangot velük.Vannak kegyes hazugságok,meg nagyon sok módja van hogy ha nem is jársz kedvükbe,de minimum ne idegesítsd öket.Ha nem veszekedtek mindenki jobban fogja érezni magát.Ennyit tehetsz szerintem.
2010. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normálisan nevelt ember nem érzi jól magát ha összeveszik a teremtőivel.Az lenne a baj,ha semmit sem éreznél utána.A szülő-gyerek az egyik legerősebb kapocs,természetes ha erős érzelmek kísérik.Ne fojtsd el,érezd csak át,hogy milyen fontosak neked,még akkor is ha nem vagytok jóban.Majd ahogy idősödsz,önállóbb leszel,az érzelmi világodban is.
2010. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyél minél többet a barátaiddal, sportolj, keres melót.
2010. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Senki sem szeret veszekedni.
2010. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!