Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Senki iránt nem érzek szinte...

Senki iránt nem érzek szinte semmit, kiégtem érzelmileg?

Figyelt kérdés
Anyukám alkoholista lett,évek óta minden nap tőlem kér pénzt borra, a munkahelyemen a váltótársam havi 50ezres hiányokat csinált,amit nekem kellett kifizetnem,9 évig terrorban tartott az exem. Évek óta nem láttam az öcsémet,akivel együtt nevelkedtem,de nem is híányzik. Szeretni már nem tudok,nem kedvelem az embereket,mindenkiben a rosszat látom meg,nem a jót. Nem szeretek emberekkel beszélgetni,mert azt hiszem,rosszat akar. Szeretnék újra szeretni,bízni az emberekben,de nem megy,mit tegyek?
2011. aug. 15. 00:54
 1/10 Ajsa ***** válasza:
Nem égtél ki hanem csalódtál az emberekben. Ha nem lennének benned érzések nem félnél attól hogy kiégsz. Én a helyedben szereznék egy állatot, mondjuk egy kismacskát. annál jobb nincs, nevetést örömöt és boldogságot ad. Később ha megteheted vagyél egy kiskutyát, az kimozdít, sétálni kell vinni és megismerkedhetz jó emberekkel. Mert aki sétálni viszi a kutyáját az már annyira rossz nem lehet. Ne az embereket szeresd hanem az életet. Hid el tudom miről beszélsz, én is voltam ilyen mélyponton. Sok sikert... ha szeretnéd tudok adni egy kismacskát. :) remélem segítettem
2011. aug. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy. Van párom és gyerekem,persze szeretem őket,de nem úgy mint mások a gyereküket. Nagy vihart nem kavarnak bennem,olyan lassú víz partot mos. Semmi fellángolás. Se veszekedés,se romantikázás,langyos kapcsolat. A gyerek meg el van látva,de nem mondhatnám ,hogy meg vagyok halva érte.Őket sem tudom úgy szeretni,mint ahogy kéne.
2011. aug. 15. 01:09
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Egyszerű, bár nehéz...


hagyd ott a melódat, az ismerőseidet, mindenkit aki körülvesz.. Cseréld le a telefonszámodat.


Fogd a pénzed és fordíts hátat mindenkinek!


Az alkoholista anyádnak, az exednek, mindenkinek, lépj le valahova, és ügyelj arra, hogy senki se tudja meg a régebbi ismerőseid közül, hogy hová mentél, vagy költöztél.

2011. aug. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ajsa ***** válasza:
ajjjaj. Nem tudod máshogy csak ha erőt veszel magadon! baromi nehéz! de ha ott a gyerek és a párod... gondolg el valakinek ez sincs meg. Mond el a párodnak hogy mia baj. hogy félsz hogy kiégsz. Kérd meg hogy segítsen. tegyen boldoggá. Ha nem sikerül akkor menj orvoshoz. a depresszió nem játék, elfajulhat. remélem segítettem. hány éves vagy?
2011. aug. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
30/N
2011. aug. 15. 01:18
 6/10 Ajsa ***** válasza:
szerintem próbáld meg az orvot, lehet hogykapsz valami anti depresszánst és jobban leszel. soksikert.
2011. aug. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
Azt tudnod kell,hogy ilyet leírni,hogy,,nem vagy oda a gyerekedért" ez nekem nagyon fura. Hát Te szülted az istenit a Te saját véred!!! menj el sürgősen egy pszichoterapeutához!!!!
2011. aug. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Neked lelkileg össze kellene szedned magad és fejleszteni a személyiségedet. Ugyanis - és elnézést s csernusi nyersességért, de - az egy pötsh (még nőként is) aki hagyja, hogy a kollégái őt hajtsák bele a saját hülyeségük keltette fizetnivalókba, vagy szponzorálja az alkesz szülőjét. Erős jellemmel és karakterrel egyszerűen nem lett volna szabad.

Antidepit nem ajánlok, mert addiktív és fokozza az öngyilkossági hajlamot. Keresd meg a tények-tévhitek című weblapot. Ott egy neves pszichológus sok-sok cikkéből mazsolázhatsz, amik az előnyödre válnának.

Ha kijössz a mélypontból, a családodhoz való viszonyulás is meg fog változni. Fel a fejjel, dolgozz magadon - magadért!

2011. aug. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Amikor azt mondtam anyámnak,nem adok több pénzt borra,nem érdekel,menjen el dolgozni,akkor azt mondta nekem,hogy én szívtelen érzéketlen vagyok. erre én mondtam neki:miért,mert nem adok borra,hogy elöbb fel dobjad a talpad?

Azt hiszem,megerősödtem, csak úgy tudom elviselni ezeket a szörnyű dolgokat,ha nem lelkizek,nem sírdogálok. Mivel a bánatot elnyomom magamban,valószínűleg a szeretetet is. Csak így tudok tovább lépni. Ha kell valami,elintézem,más leül sírni,hogy nincs mit enni a gyerekének,én szemrebbenés nélkül elmennék sza-t pucolni,hogy legyen kajája a gyereknek és túllépnék rajata,nem agyalok sokat a dolgokon,minek,attól ne,m lesz jobb. Anyám meg állandóan sír,ha beszólnak neki,ha filmet néz,ha nincs mit inni,enni,csak sír ,de nem tesz semmit. Én viszont nem tudok sírni. Se temetésen,se esküvőn nem tudok sírni. Ezért gondolom,hogy érzéketlen vagyok. És gondolom a gyerekemet szeretem,ha zavar a tény,hogy néha nem úgy gondolok rá,hogy mindjárt megzabálom,annyira imádom. Köszönöm nektek,azt hiszem elkezdek romantikus filmeket néni,hátha megindul bennem valami érzés.

2011. aug. 15. 10:03
 10/10 anonim válasza:
Szerintem ne orvoshoz menj! Hanem egy Istentiszteletre vagy egy jó kis keresztény gyülekezetbe! Ott sok örömöt kapsz, mehetsz egyedül is akár a gyemekeddel, pároddal is később. Ott megerősödhetsz! Isten gyermeke vagy te is, keresd az Urat és ő minden terhedtől megszabadit.Add át neki az életed , ő minden fájdalmadat kezeli! Isten áldjon.
2011. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!