Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Könyörögjek anyukámnak?

Könyörögjek anyukámnak?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a nagynénémmel lakok. Édesapám és anyám elváltak, anyámat sosem látom, csak 5 évente dugja ide a képét. Apám eljön hetente - de csak azért, hogy összenézzenek nagynénémmel, röhögni a gyengéimen. Régebben sosem volt semmi önbizalmam (ami most sincs sok), mindent feladtam, egyszóval szánalmasan viselkedtem. :/ rájöttem, hogy azért, mert anyai példa nincs előttem. tudom, hogy anyám szeret, csak éppen nevelni nincs kedve. gyakran esek le a földre a sarokba sírni, ilyenkor hangosan kiabálok és sírok anyámért, annyira hiányzik. úgy szeretném valakinek azt mondani, hogy "szia anya", vagy hogy "milyen napod volt, anya?". arra gondolok sokszor, hogy valahogy felkeresem, és könyörgök neki, hogy hadd legyek vele. kicsit úgy érzem, hogy ez nagyon megalázó, hogy én kell könyörögjek neki, de én erre is képes lennék. éjjelente annyi mondat fogalmazódik meg hozzá. ha persze vele élnék, a családom savazna örökké, hogy egy hálátlan dög vagyok, ők neveltek, én meg az után a "k*rva" (így nevezik) után epekedek folyton, hát akkor menjek csak vele... valahol igazuk is van, de néhány éve már érzem, hogy meghalok nélküle. mit tegyek? nagyon kell, hogy itt legyen, mindig ő jár a fejemben, úgy hiányzik hosszú ideje, mint még soha.:(

16/L


2010. okt. 10. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsírtam magam...nagyon átérzem a helyzetedet:'(

Én is tanácstalan lennék ilyen helyzetben:'(

15/L

2010. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg felvenni vele a kapcsolatot de ne könyörögj semmikép..szerintem :)
2010. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos ideje felnőnöd és továbblépned. Csak arra gondolj, hogy na neked lesz gyereked, neki mindent meg tudj majd adni, amit anyukád neked nem.Én írnék neki egy hosszú levelet és kiírnám a szívemből a dolgokat, majd közölném vele, hogy nem volt olyan anya, amilyet akartál.Ha igazán szeret, elgondolkozik ezen, ha nem történik semmi, akkor nem éri meg ezzel többet foglalkozni, bele fogsz őrülni.Egyedül vagy és ideje közösségbe járnod és igazi barátokat szerezned.
2010. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyád fosik a fejedre,az eszeddel te is tudod ezt,viszont természetes ,hogy hiányzik. Ideje felnőnöd (sajnos) és elfogadni,hogy ő nem kiváncsi rád,a saját lábadra állnod érzelmileg.
2010. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja és ne könyörögj neki semmiképpen,nem érdemli meg azt,hogy ilyen megalázó helyzetbe hozd magad miatta.
2010. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akit nem érdekelsz, az nem érdemli meg, hogy sírj utána.
2010. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek. Szerintem az anyja örökre hiányzik a gyereknek.

Keresd meg édesanyádat. Mondd el, hogy gyakrabban szeretnéd látni. Egy kamasz lánynak nagyobb szüksége van az anyjára.

Jogotok van a láthatáshoz.

Ha ellenséges a környezeted anyukáddal ,el is vihet magával pár napra, hogy nyugodtan együtt legyetek.

Attól még nem kell hozzá költöznöd, igy a többieket sem bántod meg.


Viszont lehetsz,hogy csalódsz . Mert lehet, hogy másmilyen, mint amire emlékszel, vagy lehet, hogy ő nem találkozik veled olyan szívesen. (De remélem nem így lesz)

Hát ebben az esetben maradnak az emlékek. pl. Akinek pici korában meghal az édesanyja, az kénytelen néhány emlékből táplálkozni.


Szerintem egyszer ezt meg kell lépned, egyszer kell egy esélyt adnod.

2010. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!