Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik szülőtökre hasonlítotok...

Melyik szülőtökre hasonlítotok inkább?

Figyelt kérdés
Külső tulajdonságokra gondolok(haj,szem,arc,alkat stb).Nemeteket írjátok oda légyszi.

2023. máj. 30. 11:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Szintúgy apai nagymamára.

21/L

2023. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
96%

Apára, apai nagymamára.

Anyai dédi szemével, anyai tata dús hullámos hajával. Anya kiköpött alkatával. Mintha a testére csavarták volna a fejemet 🤣

2023. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán hasonlítok egyikükre sem, talán apámra kicsit. Amúgy lány vagyok. Vannak dolgok, amik hasonlóak, a szemem. Amit talán nagyon örököltem tőle az az, hogy nagyon nem látszik rajtam, hogy hány éves vagyok. 27 vagyok, és mindig 15-16-nak tippelnek. Illetve pl a szemöldököm formája is hasonlít rá. Anyámból szerintem nagyjából 0-t örököltem :D Talán az autoimmun betegségekre való hajlamot :D
2023. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%
Anyukám (aki főleg a nagyapámra hasonlított) és az anyai nagymamám keveréke lettem főleg, ami az arcom vonásait illeti. Hirtelen ránézésre inkább a mamám jelenik meg bennem. Alakra szintén vegyes. Deréktól felfelé mama, lefelé anyám 😂 A színeimet apai ágról örököltem. Sötétbarna szem, mint apámnak, és vörös haj, mint az ő anyjának.
2023. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Vonásaim, szemem formája, fogaim apué, a színeim anyué. Apu szőke, kékszemű volt, anyu sötét hajú, sötét szemű. A testalkatomat anyai nagymamámtól örököltem.

N

2023. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Apukámra. :)
2023. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok. Szem- hajszín és fejforma egyértelműen apámé. Az államat anyámtól örököltem, az orrom meg valahogy a kettő keveréke. A hajam dús, mint apámé.

Anyám 165, apám 175 én meg a kettő között 168 centi vagyok. Apám az én koromban szintén nagyon vézna volt, szóval gondolom az alkatom is az övé, bár én jóval vékonyabb csontozatú vagyok. Van még pár tulajdonság, amit mintha cntrl+c cntrl+v-vel pakoltak volna rám apámról: ugyanaz a szemfogunk kicsit görbébb, a lábformánk pont ugyanolyan és mindketten lúdtalpasak vagyunk.

Elvileg nagyon hasonlítok apai-nagyanyámra, de ő még születésem előtt meghalt és egyetlen nagyon rossz minőségű fotóm van róla, így nem tudom biztosra. Mondjunk a hajunk ugyanolyan színű és neki is göndör volt (jelenleg csak nekem van göndör a családban), szóval lehet benne valami.

Van egy öcsém, ő anyai-nagyapánk kiköpött mása, testalkatban, arcban, mindenben, csak alacsonyabb (kb mint apánk). Szüleinkre annyiban hasonlít, hogy a hajszíne anyánké (bár ő is az apjától örökölte), a szemszíne meg apánkké. A különbözőség miatt szoktunk is azzal viccelni, hogy őt örökbefogadtuk.

2023. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, mert egyikük kivételével mind korán meghaltak.
2023. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szem,hajszín tiszta mutter, szerencsére kevésbé csontos és markáns arcot örököltem, haj állagra-hullámos, sok hajszállal- apámat örököltem, meg a testalkatomat az apai nagynénémtől. Szemöldökállag tiszta apám :DDD A bőröm meg apai nagyapámtól, akit nem ismertem.

Nő vagyok.

2023. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazán egyikre sem, egy kicsit mindkettőre is. Furcsa , de így van.
2023. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!