Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Mi bajom van már megint?!...

"Mi bajom van már megint?! "Mit tegyek, mit mondhatnék, hogy végre megértse a férjem?

Figyelt kérdés

Tegnap este korán elaludtam,mert lázas voltam.Fölébredtem az éjszaka közepén arra,hogy mindkét TV üvölt,a gép megy,a gyerekek a mi ágyunkba alszanak,(nem volt nekik ágyazva)Körbementem a lakáson,mint ahova a bomba becsapott,levetett ruhák,játékok vizes törölközők szétdobálva a padlón mindenhol.A konyhába ég a villany ,tányérok az asztalon bennük ételmaradék amit a macska lefetyel....

Na ekkor sírva fakadtam azon,hogy én nem engedhetem meg magamnak még azt sem,hogy beteg legyek,mert csak magamnak csinálok vele plusz melót.Reggel kérdőre vontam,mire azt mondta,hogy "Mi bajom van már megint?Nekem semmi sem jó mostanában!"

Hogy értessem meg vele???


2010. okt. 12. 09:47
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Na eltelt 3 hét,és jelentem nagyon sok pozitív változás következett be!:)


Sokkal jobb ez a feladatleosztás.Ha a férjem itthon van akkor konkréte megmondom,hogy mit kell megcsinálnia ahhoz,hogy értelmes időt tölthessen együtt a család.Én addig mást csinálok...így délutánonként pihenhetünk.Nem is vagyok már idegbajos.:))

A gyerekek is igyekeznek,amit megtudnak csinálni maguk körül,azt velük intéztetem.:))

Határozottan jobb!:)


Köszönöm a tanácsokat!

2010. okt. 25. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!