Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott titeket kritizálni a...

Szokott titeket kritizálni a férjetek? (külsőre értem)

Figyelt kérdés
Pl. ha híztatok, ha nem tetszik az a ruha, amit felvettetek, ha nem sminkeltek aznap, esetleg a melletek formáját (szülés után) stb. stb.
2010. okt. 13. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj. Felszedtem 15 kilót, azóta folyton ezzel szekál. De egyrészt igaza van, másrészt tudom, hogy nem komolyan gondolja, mert amúgy a szex ugyanolyan jól működik, ugyanúgy kíván, ha nem jobban, mint előtte.

Persze látja is rajtam a szándékot, hogy le akarom adni...

2010. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem, pedig megérdemeltem volna. ÉSzrevétlenül híztam 30 kilót, undorítóan néztem ki, gyűlöltem még tükörbe nézni is. Pedig biztatott, hogy így is szép vagyok és így is szeret. Az lehet, de én magamat nem !!!! Három éve adtam le a 30-t azóta is tartom az 54-t sokkal jobban érzem magam. Ruhával kapcsolatban nem kritizál, csak megmondja, hogy jól áll e, tetszik e neki. MEg szoktam kérdezni a véleményét.
2010. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Engem is a sulyom miatt szokott piszkálni,de inkább a hasam mérete miatt.Szülés után nagyobb maradt.De tudom ettől ugyan ugy szeret.
2010. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem hála az égnek nem! Nap, mint nap szaladgálok otthol smink nélkül, felszedtem kb én is 15 kg-ot, de nem szól semmit. Legalábbis még nem szólt. :)

Viszont a ruhát megmondja, hogy mit ne vegyek fel.

2010. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Igen mondta már hogy nagy a fenekem.

Mondtam neki, hogy 1 hónap alatt letornázom, de akkor majd jönnek udvarolni:) Azóta nem mondogatja!


A ruhákkal úgy van, hogy ami k.rvás, azt nem szeretné látni rajtam.

2010. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem mond semmi bántót, pedig rám férne egy kis fogyókúra. De azt sem szokta mondani, hogy jól nézek ki, jó a sminkem, szép a ruhám...neki mindig jól vagyok öltözve. Sokszor jól esne, hogy mondjon vmi biztatót, de ez nem az ő stilusa.
2010. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a párom (nem a férjem, és mivel fiatalok vagyunk, jó ideig nem is lesz az) sosem szokott gonosz, vagy piszkálódó megjegyzést tenni a külsőmre, pedig az alakom nem tökéletes: van rajtam jó pár kiló fölösleg. De imád rajtam minden.
2010. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem, soha. Nem is tűrném, hogy sértegessen. Szép is lenne, ha smink hiánya, vagy az idő kérlelhetetlensége miatt megváltozott formák miatt kritizálna...
2010. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Soha...pedig voltam 30 kilóval több, mint amikor megismert...igaz lefogytam belőle 20at, de végig azt mondta, Ő engem szeret, úgy, ahogy vagyok.engem zavart nagyon, most azt mondja ne fogyjak tovább, így jó vagyok(nagyon-nagyon vékony voltam, 165cm-hez 45kg).Azt viszont mindig szóvá teszi, ha nagyon kicsinosítom magam, megdicsér!Én sem szoktam őt kritizálni, maximum megmondom neki, hogy ez az ing vagy pulcsi nem áll jól, stb.
2010. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, sőt! Én magam kérdeztem rá egy dologra, ami már nem "olyan" szép rajtam. Előtte való héten még meg is dicsérte egy bizonyos szituációban. Sokszor néz rám úgy, hogy zavarba jövök. Gyakran megdicsér.
2010. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!