Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem olyan már az életem...

Miért nem olyan már az életem mint régen?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt, olyan kis pörgős,életvidám, mindig mosolygós csajszi voltam és most hogy 18 vagyok már nincs kedvem elmenni a barátokkal bulizni, igaz mert egy két csajszira féltékeny is vagyok a tulajdonságai miatt,hisz ők még mindig csupa jókedvvel vannak megáldva. Ha el is megyek csak nézek ki a fejemből,vagy pislogok mint hal a szatyorban. Ha egy srác szemezni próbálna velem, elfordulok. Bezárkóztam tény és való, csak azt nem tudom mi az oka. Valaki volt ilyen helyzetben? Kérlek segítsetek megtalálni önmagam!
2008. dec. 31. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyel feltekeny senkire!!! "Kifele mindenki mutathat jo arculatot, holott befele tiszta laz es remulet!"

A suli mellett foglalkozol meg valamivel? Sport, enekles, hangszer, idegen nyelv...barmi, ami erdekel? Ez nagyon fontos, mert igy tobb onbizalmat tudsz magadnak szerezni, hiszen erzed, hogy te olyat muvelsz, amit mas nem. Te olyat tudsz, amit mas nem.

Ha a kulsoddel van gondod, akkor sportolj, formald magadat, menjel el egy jo fodraszhoz, valasszal jo hajszint, format, es egy kozmetikus is csodakra kepes. Par jo ruhat szerezzel be, es legyen onbizalmad!!!

Miert lennel te kevesebb, mint barki mas?!

A legjobb eveid jonnek most, eljel, ismerkedj, tanulj, utazz, tapasztald a vilag jo es rossz reszet is! Szerintem a legjobb, es legmeghatarozobb evek 18-30 eves korig! Vigyazz ezekre az eveidre, toltsd el tartalmasan oket, mert kesobb megbanod, hogy masra feltekenykedtel, ahelyett, hogy te is tettel volna azert, hogy boldogabb legyel!

Buek! Es tessek bulizni menni!!!

2008. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2009. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyszerre tanulok 2idegen nyelvet, ami ráadásul nagyon jól megy. 7 éve egy ifjúsági kézicsapat jobb átlövője vagyok,emiatt eléggé kisportolt alakom van, persze van mit kivetni így is. Szilveszter?? Hát,hogy őszinte legyek, nem telt valami pompásan,nevezhetném úgy is hogy bulimentes volt. De köszönöm szépen és nektek is boldog új évet! :)
2009. jan. 4. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!