Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elvesztem minden...

Mit tegyek? Elvesztem minden energiám és motivációm, amint édesapám megjelnik.

Figyelt kérdés

Ha testileg, lelkileg van egy kis energiám, amint ő megjelenik, mindez eltűnik. Nem is kell mondania, vagy tennie semmit. A puszta jelenlétével teljesen leszívja az energiám.


Ilyenkor ködössé válik az agyam, nem tudom elhagyni az ágyam, csak nagyon nehezen. Ha sikerül, az se tart sokáig, mert olyan érzésem támad, mint aki egész nap sétált. Elnehezedik a testem, csak pár percet bír ágy nélkül.


A telefonozáson és a zenehallgatáson kívül semmire nem vagyok képes, mert csak ezzel a kettővel vagyok képes valamennyire kizárni őt.


Ezek miatt nem tudok rendet tartani a szobámban, tiszta piszok az egész. Kilépni belőle már konkrét szenvedés. Sokszor emiatt nem eszek, nem megyek mosdóba, stb.


Ez egy nagyon nagy gát az életemben, már kb. semmit nem tudok tőle csinálni.



#motiváció #Motivációelvesztése #Apa-gyerekkapcsolat
2023. aug. 4. 14:11
1 2 3
 1/24 Szervizmérnök úr ***** válasza:
80%

Fiú, lány, életkor.

Csak próbálnám vizualizálni a helyzetet, amiben nem segítesz.

2023. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%

"Ezek miatt nem tudok rendet tartani a szobámban, tiszta piszok az egész."


Ja. Ilyen idióta kifogást még életemben nem hallottam, pedig nemrég volt kamasz a lányom és kimondottan találékony volt.

Nem bírod az apadat, elkoltozol amint 18 leszel. Biztos segít osszecsomqgolni, ha nem lenne elég erőd hozzá.

2023. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
1-es, nem kell se a nemem, se az életkorom ahoz, hogy ezt elképzeld.
2023. aug. 4. 14:29
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Hát pedig nyilván nem mindegy, hogy 14 éves kislánykent szenvedsz ennyire, aki még minimum négy évig otthon kell hoyg éljen, vagy 30 éves felnőttként, aki nyugodtan lélegzetet volna már 12 éve, csak épp apu nyakán élősködni jobban megeri
2023. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Kiskorú vagyok. Elhihetitek, hogy mennék már innen, amint lehet. Azt is gondoltam, hogy ezt kifogásnak fogják egyesek tekinteni. Örülök neki, hogy az olyanok még nem tapasztaltak ilyet, mert nyilván azért nem értik a helyzetem.
2023. aug. 4. 14:40
 6/24 Szervizmérnök úr ***** válasza:
89%

3.

Nekem igen, de akkor hagyjuk, engem sem érdekel a problémád, te meg nem vagy kíváncsi egy tőled idősebb valaki élettapasztalati meglátásaira, én meg átkattintok valami más kérdésre, hogy elüssem a szabadidőt, majd én kérek elnézést bocsi.

2023. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%

"Azt is gondoltam, hogy ezt kifogásnak fogják egyesek tekinteni"


Mert szerinted minek lehetne tekinteni ezt az orbitális marhaságot itt: " A telefonozáson és a zenehallgatáson kívül semmire nem vagyok képes, mert csak ezzel a kettővel vagyok képes valamennyire kizárni őt.Ezek miatt nem tudok rendet tartani a szobámban, tiszta piszok az egész."

2023. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Tűztévesztő Színszerész ***** válasza:
80%
Ha ilyen rossz neked, sétálj be az illetékes gyámhivatalba aztán vetesd magad gondozásba. Fogadjunk, annyira már nem lesz rossz.
2023. aug. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%
Ez akkora kamu mint a ház!
2023. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
8-as, nagyon poénos vagy. Erre is gondoltam már egyébként, viccen kívül lehet, hogy jobb lenne ott.
2023. aug. 4. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!