Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnék tenni szorongás ellen?

Mit tudnék tenni szorongás ellen?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, két hónapja mérhetetlen szorongással küzdök mióta elhunyt édesapám. Eleinte féltem hogy beteg vagyok, fáradság, gyengeség, álmosság voltak a tüneteim plusz hajhullás. Elmentem orvoshoz azt mondta minden rendben a vérképem is jó. Helex 0,5 sr tablettát írt, a szorongásomra, viszont azt olvastam nagymértékű függőséget okozhat. Emiatt teljesen elzárkózom ettől. Hétköznapjaim szörnyűek, elvesztettem a munkám, aztán az apukám… azóta tart ez a mindennapos félelem csak nem tudom mitől, folytonos rossz kedv fáradság.. azt érzem nem vagyok jó semmire és nincs motivációm sem.

Volt esetleg valaki hasonló helyzetben?



2022. jún. 5. 09:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem írni, hogy pánikrohamaim is vannak. Nem mindig sikerül szabályozni őket. Van amikor vissza tudom teljesen fogni.
2022. jún. 5. 09:45
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, anyukám halála után pont így voltam, pláne, hogy nekem ez az időszak egybeesett a poszt coviddal, ami amúgy is okoz ilyen jellegű tüneteket, így a dolgok egymásra erősítettek.
2022. jún. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!