Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elvesztem minden...

Mit tegyek? Elvesztem minden energiám és motivációm, amint édesapám megjelnik.

Figyelt kérdés

Ha testileg, lelkileg van egy kis energiám, amint ő megjelenik, mindez eltűnik. Nem is kell mondania, vagy tennie semmit. A puszta jelenlétével teljesen leszívja az energiám.


Ilyenkor ködössé válik az agyam, nem tudom elhagyni az ágyam, csak nagyon nehezen. Ha sikerül, az se tart sokáig, mert olyan érzésem támad, mint aki egész nap sétált. Elnehezedik a testem, csak pár percet bír ágy nélkül.


A telefonozáson és a zenehallgatáson kívül semmire nem vagyok képes, mert csak ezzel a kettővel vagyok képes valamennyire kizárni őt.


Ezek miatt nem tudok rendet tartani a szobámban, tiszta piszok az egész. Kilépni belőle már konkrét szenvedés. Sokszor emiatt nem eszek, nem megyek mosdóba, stb.


Ez egy nagyon nagy gát az életemben, már kb. semmit nem tudok tőle csinálni.



#motiváció #Motivációelvesztése #Apa-gyerekkapcsolat
2023. aug. 4. 14:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
74%
Toxikus ember az apád. Van kire számíts? Van ki segítsen?
2023. aug. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
41%

Az 1 es azert akar vizualizálni, hogy tudja, van e értelme az újabb párkeresési bepróbálkozásának, vagy nincs

Mert ha megtudja, hogy lány vagy, akkor dob egy privit, hogy ”van kedved erröl beszelni ”

Rengeteg a kétségbeesett buta ferfi, aki mindent megragad privire, gyász, körömfájás, de jó valaszt adtál kérdezö

2023. aug. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is volt szar időszakom nem is kicsit, mégsem kifogásokat gyártottam, miért élek koszban - oh, wait, nem éltem koszban :D, mert nem vagyok igénytelen.
2023. aug. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek miatt nem tudok rendet tartani a szobámban, tiszta piszok az egész. Kilépni belőle már konkrét szenvedés. Sokszor emiatt nem eszek, nem megyek mosdóba, stb. ... már kb. semmit nem tudok tőle csinálni."

Hozd ki a lehető legjobbat a helyzetből. Szobád van, kaja van, telefon, zene van. Ha rendben tartod a szobát az neked öröm, díszítheted, ahogy akarod, ott jó világod van, az az otthonod, élvezd, amit lehet!

2023. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!