Anyám kitartott?

Figyelt kérdés

Napi 8 órában dolgozik de 190.000 Ft-t keres vele és kb. kétszer ennyit költ, a nevelőapám jóval magasabb fizetésének köszönhetően.

Amikor arra terelődik a téma, hogy milyen ergyán keres úgy tesz, mintha legalább rákos beteg lenne, hogy "ő úgy szeretne többet keresni, de neki ennyit fizetnek a munkájáért, úgyhogy ő erről nem tehet."

Rendszeresen ő dönt afelől, hogy mire költsék a kettejük keresetét, borzasztóan nem érzi a pénz súlyát.

Például akartam venni egy használt hűtőt és megkérdezte, hogy miért nem veszek egy újat. Mondtam neki, hogy mert kb. a legolcsóbb is 60.000 Ft, és ő erre azt válaszolta, hogy simán vesz nekem egyet.

Az egy dolog, hogy valaki rendszeresen a másik pénzét költi de az, hogy olyan keveset keressen ami ahhoz sem elég, hogy egymaga meg tudjon élni szerintem már sok.

Persze nem tartom őt egyenlőnek egy trófea feleséggel, de ha mindenki így gondolkodna nem tudom hogyan tudna egyáltalán működni a társadalmunk.



2023. aug. 15. 15:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
58%
Ez érdekes, nem hallottam még ilyet.
2023. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
73%

"Igen, hallottam már mivel nála is ez a varázsmondat, ha előjön ez a téma. Nyugodtan átnevezhetjük a dolgokat a végeredmény ugyanaz lesz."


Azért majd ha lesz egy feleséged, aki otthon lesz gyesen a gyereketekkel ne nagyon emlegesd ezt, hacsak nem akarsz rövid úton hétvége apuka lenni

2023. aug. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!