Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleitek várhatóan meg...

A szüleitek várhatóan meg tudnak majd élni a nyugdíjukból? Ha nem, mi a terv?

Figyelt kérdés

2023. aug. 16. 22:30
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim válasza:
20%
Ha csak kenyéren és vízen élnek akkor talán :D. De szerintem van annyi eszük hogy akkor inkább ki mennek külföldre (pl Ausztria) ott sokkal jobb minden (gondolok most itt az egészségügyre, gazdaságra ill. munkalehetőségekre)
2023. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
78%
Már nyugdíjasok, meg tudnak élni belőle, kb 700ezer Ft a kettőjük nyugdíja. Apum dolgozik is nyugdíj mellett, így bőven van megtakarításuk is, de ha nem dolgozna, akkor is kényelmesen megélnének szerencsére.
2023. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
92%

Apám vállalkozó, kevés a nyugdíja , anyámat is bejelentette a vállalkozásába hogy legyen majd nyugdíjja. Nem tudom mennyi lesz, hogy fognak megélni.

Mondjuk őket sem érdekli hogy élek e vagy nem….

De nem én leszek a megmentőjük. Amikor kisgyerek voltam és rájuk voltam utalva, amikor szeretet kellett volna meg biztonság én rettegtem tőlük. Eleget bántottak.

2023. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
98%
Amíg élt apám, addig meg tudtak élni. Utána Anyu még az apukám után kapott pénzzel együtt sem kapott annyit, hogy elég legyen. Kipótoljuk a bátyámmal, mindketten adunk 40 000 Ft- t neki, azzal kényelmesen tud élni. Ez nekünk természetes, mert nagyon jó szülők voltak, Nem hagynám Anyut éhezni, vagy hogy a gyógyszereit ne tudja kiváltani.
2023. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos nem tud. Krónikus beteg, így munkát sem tud vállalni mellette, hamarabb nyugdíjba kellett menjen.
2023. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
95%
Simán meg tud èlni anyám a nyugdìjából, több mint az èn fizetèsem.
2023. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
23%

Aki ledolgozott egy életet, be volt jelentve, annak normális nyugdíja lesz.

Anyukám pedagódusként 270 ezret keresett, ugyanennyi lett a nyugdíja.

2023. aug. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
87%

Nagyi ledolgozott egy életet, és 125 ezer forint a nyugdíja. Papa már 30 éve nem él sajnos.


Ha a szüleim nem segítenenek, nem tudom, hogy élne meg a Nagyi ebből. Szégyen ez az ország.

2023. aug. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
71%
30 eves vok 2 diplomaval de anyam nyugdija magasabb mint az en fizum koszonom fidesz
2023. aug. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
28%
Közel egymillió forint nyugdíjat kapnak ketten, még ha egyikük el is megy, akkor is megvan lazán a félmillió + özvegyi. Nem kell félteni a nyugdíjasokat, az egész ország gazdasága arra van felépítve, hogy a zsebükbe tömjük a pénzt és elinflálják a fészer mélyén tartogatva.
2023. aug. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!