Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom azt akarja, hogy...

A lányom azt akarja, hogy tartsam el őt és a barátját, ez normális ebben az eshetőségben?

Figyelt kérdés

Nagy nehezen felépítettem egy vállalkozást. Tudtam egy házat venni magunknak és a gyerekeinknek úgy, hogy nem kellett nélkülöznünk. A lányomnak lett egy barátja, aki szegényebb sokkal tőlünk, de nem érdekel, mert erről nem tehet senki. A lányomnak ez a fiú csinált egy gyereket (a lányom 21 éves, a fiú 20) a feleségemmel együtt neveljük. A lányom elakar a városból költözni ahol vettem neki a házat, mert nem akar itt lakni. Építtetni akarnak velem egy új házat és azt akarják, hogy tartsam el őket egy darabig. Konkrétan megmondták, hogy ameddig a gyerek nem tud menni iskolába. A fiúnak 8 általánosa van a lányom otthagyta a gimit amikor terhes lett.


Köszönöm ha eddig elolvastátok.



2023. aug. 19. 18:39
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
100%

3as. Hidd el nem kamu. Én is ismerek ilyen párt csak ott még durvább a helyzet. Sokkal durvább.

Posztoló: egyszerűen közöld,hogy nem. Ellehet menni dolgozni és oldják meg ahogy tudják. A házat az unoka nevére íratnám és ennyi. Ha ti nevelitek a kicsit akkor úgyis megvan mindene ha őt is vinni akarják akkor megvennék mindent ami a kicsinek kell. Ruha, cipo stb de egy forintot nem adnék nekik.

2023. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Hatarozottan nemet mondasz

Annyi lehet meg neki mondani h van egy ures haz ott lakhat de te azon kivul h az unokanak veszl ezt az nem vagy hajlando masban segiteni.

Ha volt esze felcsinaltatni magat akkor legyen esze dolgozni menni is

2023. aug. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Már a felvetésre is összecsomagolnám a cuccát és kiraknám. Felnőtt emberek, nem az én dolgom megoldani az életüket.
2023. aug. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha látnám, hogy próbálkoznak, igyekeznek egy saját életet felépíteni a követelőzés helyett, akkor segítenék. Persze nem így. A lányod egy hálátlan kis szar, aki elvárja, hogy minden a segge alá legyen téve. Én összetenném a két kezem, hogy a szüleim nekem és a tesómnak is tudjanak lakást/házat venni, de nem tudnak. Neki van hova mennie, nem kéne nélkülöznie, és annyi nincs benne, hogy nevelje a gyerekét, meg a csávó is elvárná, hogy eltartsd? Undorító mind a kettő.
2023. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!