Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom én vagyok szőrszálha...

Nem tudom én vagyok szőrszálhasogató, de rettentően zavar ha a vendégek tiszta vízesen hagyják a mosdónkat?

Figyelt kérdés

Annyira vizesen hogy mindehova szétcsapkodják, a falra, a wcdesztára

ülünk, a szőnyeg, már a tükör kerete is elkezdett szétválni, de úszik az egész fürdőszoba ha itt vannak. Ráadásul ezért mindig ki kell nyitnom a wc ajtót hogy valahogy megszaradjon, ami itt nem illik, mert külföldön élünk és itt mindig bezárják. Nincs xarszag vagy ilyenek tisztan hagyom, olyan amikor bemegyek mint egy dunsztos üveg, meleg és vizes, ami a legjobban kedvez a kórokózoknak is. Mivel benn tartjuk a törülközőket is, nem higenikus enyhén szólva.



#Túlgondolom?
2023. aug. 20. 00:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Mibe telik szólni nekik hogy ne locsolják szét a vizet?
2023. aug. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Engem az érdekel, hogy jogosan akadok ki, vagy mivel elmúltam negyven én is kezdek házsártos nénivé válni.

Írtam, hogy külföldön élünk. Itt mások a szokások ezért nem hiszem hogy miattam megváltoznanak. Igazából szerintem nem is értik mit akarok, mi a baj a vízzel... Folyton zárják a wc ajtot en meg folyton nyitom a nedvesség miatt.

2023. aug. 20. 00:19
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Mit csinálsz kint, h olyan sok vendéged van, aki pocsol, h úszik a fürdőszoba és rohad a szekrény? Tudod mit ne válaszolj… xD
2023. aug. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok légyszi.
2023. aug. 20. 00:39
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Mondd meg nekik, h ha takarítani is kell utánuk, akkor az +20€
2023. aug. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem igazad van..

Nálunk pl egy kis cetli van a kézmosó felett hogy töröld le

S olyan jól működik hogy kaptunk megjegyzést hogy ők is elkezdték otthon letörölni a csapot és körülötte használat után

Mi pl fürdés után a csempét is letöröljük és ha csak lehet nyitott ajtónál ablaknál fürdünk hogy minnél kevesebb nedvesség csapódjon le…

2023. aug. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%

Ne hívj ennyi vendéget, ha zavar.

Engem nem zavarna.

2023. aug. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
55%

"Mit csinálsz kint, h olyan sok vendéged van, aki pocsol, h úszik a fürdőszoba és rohad a szekrény?"


Gondolom prostituált azért használják a fürdőt annyian az együttlét előtt, hogy rohad a fürdő, a futtató pedig rábízta a takarítás feladatát is.


Egyébként te ilyen életképtelen vagy hogy nem tudod kinyitni a szádat és említeni hogy ne pocsoljanak szét? Jahh bocsi elfelejtettem hogy külföldön vagy ott mások a szokások és teljesen természetes hogy úgy szétbsszák a vizet hogy lerohad tőle a fél fürdőszobájuk

2023. aug. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%

De mitől rohadna le? Nálunk a fürdőszobában van járólap, csempézett fal és műanyag tükrös szekrény. Fa, ami nedvességtől rohadhatna, csak egészen magasan egy kis darab.

Azt se értem, hogy milyen ország az, ahol a szomszéd azzal foglalkozik, hogy kinyitom a fürdőszoba ablakot. Nálunk ilyen melegben éjjel-nappal folyamatosan nyitva van (kis ablakunk van és bukóra van nyitva). Ha a szomszéd ezt szóvá tenné, megmutatnám neki, hol nyalhatja ki.

2023. aug. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező: jogos.

Amit a víz ér, az tud romlani, szétmállani stb, ezenkívül a lelocsolt felületeken vízkő keletkezhet.

2023. aug. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!