Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne mondani, hogy...

Mit lehetne mondani, hogy észrevegyék magukat?

Figyelt kérdés
Van egy nagy teraszunk a városra, onnan szoktuk nézni a tüzijátékot, látszik az egész. Férjem rokonai minden évben közlik, hogy akkor ők jönnek nézni. Hívni nem hívja őket senki, csak így mondják, hogy akkor jönnek. Férjem meg nem mondja, hogy nem, gondolom sajnálja őket. Eszükbe sem jut, hogy mennyire pofátlanok. Durva nem akarok lenni velük, mert utána a férjemet büntetnék csak.
2023. aug. 20. 13:47
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
98%

"Nem jöttök."

Az ilyenekkel szemben semmi más nem működik (próbáltam), semmitől nem fogják észrevenni magukat. Így is nagyon meg fognak döbbenni, hogy "nademérnem". Más terveitek vannak estére, ők nem férnek bele, pont. Nem tartoztok magyarázattal arról, hogy miért nem engeditek be őket az otthonotokba.

2023. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
83%
Ha a férjet nem zavarja, te semmit nem tudsz ellene tenni.
2023. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezt a férjemnek mondják, hogy ők jönnek, ő nem mond nemet, csak közli velem, hogy ez és ez jön. Szívem szerint elküldeném őket melegebb éghajlatra, de férjem sajnos gyenge ilyenekben. És ő nem is akar nekik nemet mondani, mondom szerintem sajnálja őket.
2023. aug. 20. 13:56
 4/47 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg óriási büntetés, ha kitakarítjátok a szemetet az életetekből...

Ja, nem főnyerémeny. Nekem.

De lehet így is élni ahogy ti, hogy sosem mondtok semmit, csak konfliktus ne legyen, mert hát a család. Elfojtotok mindent. Tönkremenetek így. Jusson eszedbe majd, ha nem csak.olvasod, hanem meg is érted a kommentet.

2023. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Oké, csak akkor nekem ne kelljen már itt jópofizni, meg pakolni a mocskot utánuk. Ma is mondtam férjemnek, hogy jó, jöjjenek, de én bent leszek a szobában. Hát de hogy azt nem lehet. De nem az én vendégeim!!!
2023. aug. 20. 13:57
 6/47 anonim ***** válasza:
99%
Jaa, hát akkor így nehéz lesz, ha a férjeddel nem ugyanazt a mozit nézitek.
2023. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
4-es! Nem én csinálom ezt! Én karácsonykor sem megyek át hozzájuk, akkor is vergődnek, meg basztatják a férjemnek, hogy miért nem megyek. Hátam közepére nem hiányoznak!
2023. aug. 20. 13:58
 8/47 anonim ***** válasza:
94%

"Ma is mondtam férjemnek, hogy jó, jöjjenek, de én bent leszek a szobában. Hát de hogy azt nem lehet."


De, lehet, csupán abból nagy balhé lesz q ferjeddel is, meg a rokonaival is. Aminek a vége megintcsak nem lesz szép, hiszen a férjed q rokonok mellett áll.

2023. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Igen sajnos, a férjemnek van ez a hülyesége, hogy hát de ez a családja... Már arra is gondoltam elmegyek itthonról estére. De hova a fenébe menjek?
2023. aug. 20. 14:00
 10/47 anonim ***** válasza:
13%
Csak a férjednek teszel jót, ha vissza se mész...
2023. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!