Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne mondani, hogy...

Mit lehetne mondani, hogy észrevegyék magukat?

Figyelt kérdés
Van egy nagy teraszunk a városra, onnan szoktuk nézni a tüzijátékot, látszik az egész. Férjem rokonai minden évben közlik, hogy akkor ők jönnek nézni. Hívni nem hívja őket senki, csak így mondják, hogy akkor jönnek. Férjem meg nem mondja, hogy nem, gondolom sajnálja őket. Eszükbe sem jut, hogy mennyire pofátlanok. Durva nem akarok lenni velük, mert utána a férjemet büntetnék csak.
2023. aug. 20. 13:47
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
88%

Kettő opció van.

1. Párterapia, segíteni belerántani a férjedet a valóságba.

2. Elváltok

Van harmadik is, ami eddig is volt, hogy nulla eszközzel várod, hogy idegenek vajon mit javasolnak. De az nem működok sosem. Mert nem te/ti vagyunk.

Ugyhogy maradhat így is, amitől szenvedsz továbbra is, és írhatod ki hetente, de nem lesz változás.

2023. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
88%
Nem mész el, ma még elviseled őket. Ha elmentek a rokonok, leulteted a férjed és elmondod neki, téged ez zavar és ez volt az utolsó alkalom, hogy veled nem egyeztetett ilyen dologról. Döntse el, a családja a fontosabb, vagy te és ha a családja, akkor menjen és éljen velük
2023. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
98%

Bocs nem leszünk otthon, bocs nem alkalmas, bocs vendégeink jönnek, szabira megyünk stb...

Amikor a férjed szól, hogy bejelentették, hogy jönnek, te meg csörögj rájuk, hogy mégsem jó. Nem kell ezen magyarázkodni.

2023. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
92%

Nem jöttök, de amíg a férjed ilyen hülye tutyimutyi te feleslegesen téped a szádat.


Jönni fognak, és ennyi. A pasikádnak kellene leállítania őket, akár ignorálni, ha túl pfátlanok, de ő nem fogja, szóval nincs miről beszélnünk.

2023. aug. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
98%

Szerencséje van veled, azért mer ennyire túlzásba esni.

Az én párom nem bólint rá semmilyen találkozóra, amíg meg nem beszéltük (ahogy én sem), és szerintem ez így jó.

Mit csinálnál, ha gyereketek lenne, és a baba fölött döntenének téged kihagyva?

2023. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanazt, mint most. Semmit. Ide kiírná.
2023. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
63%
Szóval a meghìvàs kölcsönös, mert karácsonykor meg ti mentek hozzátok. De te azt sem akarod. S ha a férjed jól èrzi magát velük? Tudom akkor tutyi mutyi akitől válni kell,mert nem az asszonyt választotta. Remélem a saját családod felé is hasonló a viszonyod. S remélem fiad van.
2023. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
72%
tutyimutyi
2023. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
23%

Te nem vagy normális!

Nem tudom nálatok ez,hogy van,de nálunk úgy működik,hogy a férjem családja az én családom is lett,amint hozzá mentem! Mi baj van veled? Be mész a szobába amíg a család nálatok van?!?!? Édes Istenem az egeben! Annyira savanyú,megkeseredett Önző nő vagy.

Tipikus magyar!

2023. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
89%
Most még viseld el őket, jövőre viszont szervezz magatoknak valami programot az otthonotokon kívül! Nektek sem kell minden évben nézni a tüzijátékot, menjetek el valahova egy éjszakára, vagy legalább az nap estére egy étterembe vacsorázni!
2023. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!