Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarnak segíteni?

Miért nem akarnak segíteni?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, nemrég pont 18. A párom 23 éves és dolgozik. Teherbe estem, persze megtartjuk a babát, hogy, úgy alakult.


Párommal átbeszéltük, és együtt neveljük a gyereket e-módon, hogy hozzájuk költözöm de párom szülei ellene vannak és nem akarják, hogy oda menjek. Annak ellenére, hogy a költségekbe a támogatásokból adnék + barátom is dolgozik. Az unokájukért így sem akarnak ennyit tenni pedig nagy a házuk elég nagy elférnénk, és családban nőhessen fel. Nekünk kicsi a lakás, fél szobában lehetetlen lakni hárman. Hozzánk nem mehetünk...


Ilyen kőszívűek hogyan lehetnek hamarosan rokonok?


Esetleg engedékenyebbek/elnézőbbek lesznek ha tényleg megszülöm az unokájukat??


2023. aug. 21. 06:28
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
77%

Üljetek le velük és kérjétek meg őket,hogy mivel jön az unoka költözzenek otthonba,vagy cseréljenek veled házat.Nekik úgy is elég a pici,hisz nektek kell a nagy!


Atya világ,ez a kérdés komoly?

2023. aug. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
46%
Dehogy komoly, #11, ordít róla, hogy kamu, ráadásul a megfogalmazás is olyan, mintha a mostanában divatos mesterséges intelligencia szöveggenerátor hányta volna össze. Hiába, augusztus vége van, már meg vannak veszve a gyerekek, hogy mindjárt suli.
2023. aug. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
76%
Milyen szépen ráharaptak 😂
2023. aug. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem amúgy az sem különb,aki írja "jaj ez kamu"

Mit foglalkozik vele? Ha kamu,hát had legyen ennyi öröme

az életben.Egynleírja aztán még 40-en,nekem ez a bosszantó.

Elolvasom,lejön,hogy egy életképtelen írta és nem foglalkozom vele.....

2023. aug. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
14%
El nem tudom képzelni, hogy ne engedjem haza a gyerekem ilyen helyzetben :(
2023. aug. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
88%

Ezt a kérdést a reggeli sz@ras kozben hoztad létre? :D

Inkább ugy kellett volna feltenni a kérdést;

A jövendőbeli anyósom nem engedi hogy hozzájuk koltozzek,pedig felcsinaltattam magam a fiukkal .


Nem mondom hogy vki ne segitse az unokáját de ez kb.olyan szintű kérdés.

Es milyen támogatásból akarsz majd a kozosbe adni amikor még a gyerek pelebkájára, ruhájára es netán ha kell tápszerére se lesz elég?

2023. aug. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
94%

És a te szüleid mivel járulnak hozzá az unokázáshoz?


Én nem mennék oda, ahol nem szívesen látnak, még akkor is lenne konfliktus, ha ők ajánlották volna fel, vagy nem lenne gyerek, csak te mennél.


Mégis mit képzeltetek?

Ilyen, amikor gyerek vállal gyereket. . .

2023. aug. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
2023. aug. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
37%

16 vagyok, tudom nem szép amit irtam, de függetlenül ettől hogy ilyen meggondolatlanok vagytok én személy szerint nem tudnálak az " utcán" hagyni gyerekkel.

Nyilván lenyugodhatnak ha megszületik a gyerek , most a düh es a csalódás van bennük.


Ha nem jön ossze kénytelen leszel othon nalatok nevelni.

Vagy ha a te szuleid se szeretnének hogy ott legyél gyerekkel (kitudja?) akkor anyaothont keress fel . Az masik opció ha nem telik alberletre, mert az jön le nekem .

2023. aug. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
64%

22 voltam amikor a lányom megszületett,a feleségem 19.

Amikor megtudtuk,hogy babát vár (nem terveztük) nagyon el gondolkodtunk rajta,hogy marad e.Szégyen ide,oda tényleg megfordult a fejünkben a gondolat,hogy nem vállaljuk.Aztán úgy sikerült,hogy lett albérlet,aztán mire meg szüeltett már saját házunk volt.Mostmár persze,hogy nem bánjuk,de vissza gondolva sokkal rosszabbul is elsülhetett volna.Nagyanyám felajánlotta,hogy költözzünk hozzá,de alapból nem volt opció,hogy a család terhére legyen a mi döntésünk!Ti szószerint a semmire vállaljatok.

2023. aug. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!