Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarnak segíteni?

Miért nem akarnak segíteni?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, nemrég pont 18. A párom 23 éves és dolgozik. Teherbe estem, persze megtartjuk a babát, hogy, úgy alakult.


Párommal átbeszéltük, és együtt neveljük a gyereket e-módon, hogy hozzájuk költözöm de párom szülei ellene vannak és nem akarják, hogy oda menjek. Annak ellenére, hogy a költségekbe a támogatásokból adnék + barátom is dolgozik. Az unokájukért így sem akarnak ennyit tenni pedig nagy a házuk elég nagy elférnénk, és családban nőhessen fel. Nekünk kicsi a lakás, fél szobában lehetetlen lakni hárman. Hozzánk nem mehetünk...


Ilyen kőszívűek hogyan lehetnek hamarosan rokonok?


Esetleg engedékenyebbek/elnézőbbek lesznek ha tényleg megszülöm az unokájukat??


2023. aug. 21. 06:28
1 2 3 4 5
 41/44 Darius- ***** válasza:
11%
Én a többséggel ellentétben veled értek egyet. Ott élhetnétek, ha van több külön szoba. Ha ott éltek nem jelenti azt, hogy támogatnotok kell őket anyagilag. Na de majd később ti sem viszitek hozzátok az unokákat, bármennyire is szeretnék.
2023. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
84%
A gyesből és a cspből aztán tudsz beleadni a rezsibe... épp h a baba dolgaira az az összeg
2023. aug. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

42

Ha valós a kérdés bár nem az valószínűleg, pont azért költöznének oda, hogy eltartsák őket.

Nagyon nem szép más nyakára szülni, ha gyereket akarnak vállalni azt csak a saját felelősségükre tegyék.

2023. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
66%

nem jelenti azt, hogy támogatnotok kell őket anyagilag - bocs, ha odacuccol a fiam barátnője, akkor ALAP, hogy legalább a kajáját és a tisztálkodási szereit kifizeti. ;)


Hogyne, mad én vegyek neki tampont meg a franc.


A kérdező elmehet dolgozni, és akkor valamennyi pénze lesz. Nem kötelező 3 éven kereszül otthon ücsörögni a gyerek mellett.

2023. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!