Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ezek után nem...

Normális, hogy ezek után nem merem hazavinni bemutatni a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Fiatal sportos, helyes férfiként az a társadalmi elvárás, hogy majd valami modell barátnőm lesz, ezzel szemben én a kövér lányokat szeretem. Eddig még soha nem szóltak be emiatt, de tudom mit gondolnak, az egész családnak megvan a véleménye a kövérségről.

Most összejöttem egy kövér lánnyal, és nagyon boldog vagyok. A szex isteni, emberileg is nagyon jól egymáshoz illünk, minden tökéletes.

Küldtem a családnak közös képet magunkról, és másnap anyám négyszemközti telefonbeszélgetés alkalmával kifejezte aggodalmát. Olyanokat mondott, hogy tudja, hogy szeretem ha van mit fogni, de "nem sok ez egy kicsit?", "hogy lesz így gyerekünk?" és hasonlók. Idegességemben rá is csaptam a telefont.

27 éves önálló férfi vagyok, el tudom dönteni mi kell nekem. Normális, hogy ezek után be sem akarom mutatni nekik?


2023. aug. 22. 09:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagy önálló, míg a környezet, a család káros mantrái pörögnek a fejedben és kérdést is írsz ki róla.
2023. aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kerestem a neten, és kb pont ugyanilyen alakról van szó egyébként: [link]
2023. aug. 22. 10:00
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Normális. Nem nekik kell tetszenie, ezt kell megérteniük. Talán, ha emiatt te is kevesebbet tal´lkozol velük, majd felfogják.
2023. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem onbizalomhiany van a háttérben nálad amúgy? De persze van, akinek ez a testalkat jön be, de ezen a reddites képen brutálisan elhízott nő van, nem csak simán husi. De egyébként meg ja, senkinek nincs köze hozzá.
2023. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk jó lenne, ha nem a teste miatt szeretnéd a másik embert...
2023. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Elfohadják egy idő után.
2023. aug. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem önbizalomhiányról van szó. Sok vékony barátnőm volt már, meg enyhén husi is, és már kezdtem azt hinni, hogy merevedési zavaraim vannak, vagy hogy meleg vagyok, amiért nem élvezem igazán a szexet. Aztán megismertem a mostani páromat, és akkor jöttem rá igazán, hogy mire is vágyom igazán.


#5: nyilván, de nem is tudsz együtt lenni olyannal, aki nem izgat szexuálisan

2023. aug. 22. 10:31
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván itt az a kérdés, hogy megtudod-e védeni a lányt otthon ha nyílvánosan elkezdik szarrá alázni.
2023. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt a lany miatt nem mutatnam be, a csaladra nem kivannek tekintettel lenni. Intoleransak, o bajuk.
2023. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem is érdemes ezt erőltetni ha iylenek.
2023. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!