Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ezek után nem...

Normális, hogy ezek után nem merem hazavinni bemutatni a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Fiatal sportos, helyes férfiként az a társadalmi elvárás, hogy majd valami modell barátnőm lesz, ezzel szemben én a kövér lányokat szeretem. Eddig még soha nem szóltak be emiatt, de tudom mit gondolnak, az egész családnak megvan a véleménye a kövérségről.

Most összejöttem egy kövér lánnyal, és nagyon boldog vagyok. A szex isteni, emberileg is nagyon jól egymáshoz illünk, minden tökéletes.

Küldtem a családnak közös képet magunkról, és másnap anyám négyszemközti telefonbeszélgetés alkalmával kifejezte aggodalmát. Olyanokat mondott, hogy tudja, hogy szeretem ha van mit fogni, de "nem sok ez egy kicsit?", "hogy lesz így gyerekünk?" és hasonlók. Idegességemben rá is csaptam a telefont.

27 éves önálló férfi vagyok, el tudom dönteni mi kell nekem. Normális, hogy ezek után be sem akarom mutatni nekik?


2023. aug. 22. 09:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
#9 pontosan. ne hozd ilyen helyzetbe a barátnődet, fixen lenne valami kis beszólás, amitől ő rosszul érezné magát
2023. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy bunkók, de nézd a másik oldalt: legalább tudod, mi a bajuk a pároddal. Nekem az exem családja sosem mondta el, később hallottam vissza mástól, hogy ez az egyik, hogy nem vagyok egy modellalkat. Nem kell hazavinned bemuatni, és hagyni, hogy szégyenítsék akár így, akár úgy. Ha ti boldogok vagytok együtt, és építitek egymást, akkor a többi nem számít!
2023. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Kamu kérdés!

El nem hiszem, hogy egy ilyen elefántméretű nő tetszik egy férfinak!

2023. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem bántásból kérdezem, de ha tényleg olyan a lány, mint a linkelt képen, akkor adódik a kérdés, hogy nem szorul segítségre? Gond nélkül fel tud venni dolgokat a földről, vagy bekötni a cipőjét az utcán, szék nélkül? Feltételezem nem. Ha már ilyen fiatalon segítségre szorul, akkor nem aggódsz mi lesz 10-20-30 év múlva vele?
2023. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban szereted a párodat, akkor nem kell foglalkozni a szülők ellentétes véleményével, a társadalmi elvárásokkal (aminek ilyen irányban nem is kellene lenniük) pedig még annyira se. Szeressétek egymást, érezzétek jól magatokat, ez a lényeg.
2023. aug. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem adja be a képet. Egyébként nem a is a csalódodnak szeretnie hanem neked.
2023. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt írja, elmúltam-e 18 :D, különben nem tekinthetem meg.
2023. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%

Olyat nekem is írt, de hát bevallottam, hogy elmúltam. :-)

Rettenetes elhízott nő van a képen. Ránézésre 130-150 kg-nak saccolnám.

2023. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is meg akartam nézni, de hiába mentem rá, hogy elmúltam, nem engedett! :D
2023. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Regisztrálni kell Redditre, hogy megnézd. Kérdező linkelj másik képet.
2023. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!