Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ezt már nem bírom....????

Én ezt már nem bírom....????

Figyelt kérdés
Anyáék mindig veszekednek ordibálva meg minden már arról is szó volt hogy szét költöznek... én ezt nem bírom és mindig a sírás kerülget mert nekem ez trauma... nem tudom, ha valaki már beszól valami kis dolog miatt már sírok, és ha felemelik rám a hangjukat ( bárki) akkor is:( és én ezt nem bírom már. Mindig rossz kedvem van és mindig sírhatnékom, amit persze senki nem vesz észre. Már akkor is sírtam mikor megjött a mensim pedig az nem is olyan dolog...
2023. aug. 22. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Sajnalom, tudom, hogy ez nagyon nehez lehet neked, en is ateltem, szornyu ilyen legkorben elni.


De minden elmulik egyszer, ezen is tul lesztek, vagy igy, vagy ugy.


Addig meg sajnos mast nem lehet mondani, minthogy kitartast.

2023. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Én is átéltem, így nőttem fel, igaz nem szülőkkel, de a lényeg ugyanaz.

Ki kell bírni és ha betöltöd a 18at el kell menni. Addig is doákmunkán erősen gyűjteni.

Esetleg iskola pszichológushoz tudnál menni? Vagy paphoz? Vagy akiben megbízol és tudsz beszélgetni az érzéseidről, gondjaidról.

2023. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Iskolapszichológus, amint megkezdődik az iskola.
2023. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Iskolapszichologussal beszélj és kérd meg, hogy hívja be anyukadat és beszéljen vele.
2023. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Mennyi idős vagy? Mennyire kell otthon lenned?
2023. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 hosszúhajú ***** válasza:
25%
egy látványos kiborulásnál szoktak kapcsolni a szülők, mert addig kb fel se fogják hogy ott a gyerek, de ha már ő kiborul akkor ők megijednek.
2023. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Hát 6-os nem feltétlen ijednek meg. Nem érdekelték mikor én sírtam meg már én üvöltöttem sírva h hagyják abba kb 6-13 éves kor közt. Én nem kezeltem magam van mikor random előbukkanak képek... És ez rajtam maradt ha valaki úgy szól hozzám sírok ez a jobbik vagy elküldöm a faxba 30 vagyok.
2023. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 hosszúhajú ***** válasza:
62%
7. ez agyon elkeserítő...
2023. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Az de sajnos ez van, így jártam.
2023. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már saját magam javasolnám, hogy költözzenek külön.
2023. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!