Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közöljem, hogy már nem...

Hogyan közöljem, hogy már nem bírom tovább?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolatom van..

Szokásos, eleinte minden jó volt, aztán megszoktuk egymást és egy olyan szintre jutottunk, ahol én már sírva fakadok, amikor ő bármi sértőt mond…

Haszontalannak nevez, minden utca lánynak lehord.


Bármibe amit én csinálok bele köt. Ha pl egész nap gyerekkel vagyok, ő haza jön és kérdőre von, hogy miért rendetlen a lakás.

Pedig takarítva volt, csak na tudjuk milyenek a gyerekek, nem kell bemutatni

Főzök, teregetek szóval mindent megteszek, amit egy rendes háziasszony.


Ha pl vezetek ő neki kezd kommentálni, mint egy oktató, hogy nem csinálom jól amit csinálok, néha még meg is üt vezetés közben.

( egyszer jöttünk egy buliból haza, és kicsit megszédültem fáradság miatt, és félre akartam húzódni, nehogy valami karambol legyen.

De elkezdett üvölti, hogy halott vagyok, hülye. Elkezdtem sírni és ő szájba vágyott!.

Egész úton sírtam, és épp haza úton megállított a rendőr.

A párom gyorsan mondta töröld le a könnyeidet. A rendőr látta, hogy valami nincs rendben. De én mondtam, hogy nincs baj és elment).


Nincs hibátlan ember, én is tévedek és hibázok. Ő teljesen lehúz, a régi depressziós időszak újra előjön és életképtelen leszek, pedig egy csöppség is számít az én mentális egészségemre.


Mit tanácsoltok?

Nehezen veszem a bátorságot, hogy itt hagyjam már a kicsim jövőjét is nézem.

11 hónapos előző kapcsolatomból született

A mostani párom sajátja ként szereti.

Nagyon nehéz olyan férfit találni aki gyerekektől elvesz



2022. júl. 15. 23:11
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:

Egy nő megérzi ha már nem olyan a kapcsolat mint régen.

Nálunk már rég kihalt. A szeretkezes legalább még jó ☹️

2022. júl. 15. 23:16
 2/41 anonim ***** válasza:
94%
Te teljesen h.lye vagy? 11 hónapos a gyereked, aki az előző kapcsolatodból született, a mostani pasid meg pár hónap után már csak aláz meg szájon vág? Te ezt tűröd? Aranyból van a szerszáma ennek az embernek, vagy mi a bánatért vagy vele (már ha nem troll vagy)?
2022. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
98%
ja bocs, most látom, 3 éves a kapcsolat. Akkor ezt javítanám, de a többi marad: mit akarsz ettől a pasitól??
2022. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%
3 éve vagytok együtt és van egy gyerek, aki 11hónapos, de előző kapcsolatból. WTF?!
2022. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
96%

Na ezt gondold át újra: 3 éves kapcsolat, 11 hónapos gyerek az előző kapcsolatból???


Összecsomagolsz és elköltözöl.

2022. júl. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
96%
A kicsid jövőjét nézed és benne maradsz egy durván bántalmazó kapcsolatban? Ha a kicsid jövőjét néznéd, már rég nem lennél ott, mert ebben a kapcsolatban lehet, hogy se a kicsidnek, se neked nem lesz jövőtök, mert meggyilkol! Ezt szó szerint értsd és halál komolyan! Nem az a lényeg, hogy hogy közlöd. Hova tudsz elköltözni? Vissza tudsz menni a szüleidhez? Kinek a lakásában laktok? Ha van hova, akkor csomagolsz és mész. És semmilyen ígérgetésre vagy fenyegetésre (mindkettő lesz) nem mész vissza.
2022. júl. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
82%
Valahogy nem jött ki a matek. Ezt a szép kamu sztorit kicsit elbasztad.
2022. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
97%

Simán. Nem is értem a kérdést, nem beszélve hogy kitől van a gyerek!

Holnap összecsomagolsz, és elköltözöl, gondolom anyádékhoz. Megmondod, hogy megalázol, megversz, nem csinálom tovább. Ennél sokkal többre kellene értékelned magad, nem beszélve, hogy ilyesmiktől a gyereked a legtávolabb kellene tartani.

2022. júl. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
96%
Sztem az előző kapcsolat volt 11 hónapos, és abból van a baba.
2022. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
81%
Én egy jó válóperes ügyvédet javaslok.
2022. júl. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!