Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ezt már nem bírom....????

Én ezt már nem bírom....????

Figyelt kérdés
Anyáék mindig veszekednek ordibálva meg minden már arról is szó volt hogy szét költöznek... én ezt nem bírom és mindig a sírás kerülget mert nekem ez trauma... nem tudom, ha valaki már beszól valami kis dolog miatt már sírok, és ha felemelik rám a hangjukat ( bárki) akkor is:( és én ezt nem bírom már. Mindig rossz kedvem van és mindig sírhatnékom, amit persze senki nem vesz észre. Már akkor is sírtam mikor megjött a mensim pedig az nem is olyan dolog...
2023. aug. 22. 19:49
1 2
 11/13 hosszúhajú ***** válasza:
100%
10 es jó ötlet! menj oda üvölts rájuk veszekedés közben hogy vagy ti költöztök szét, vagy én költözöm el, de már nem tudok veletek együtt élni.
2023. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem tudnék elköltözni...
2023. aug. 24. 11:19
 13/13 hosszúhajú ***** válasza:
12 nem kell valójában elköltözni, ez csak érzelmi zsarolás. ami egy valójában nem tisztességes dolog, de ebben az esetben teljesen érthető. de az is elég ha beleordítasz hogy hagyjátok abba mert nem bírom és pszichológushoz fogok menni vagy nyugtatót kell szedjek.
2023. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!