Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Negyvenes, ötvenes emberek...

Negyvenes, ötvenes emberek miért házasodnak már össze, miért nem gondolnak ilyenkor már a gyermekeik örökségére?

Figyelt kérdés

2023. aug. 26. 09:58
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező,aggódsz az örökséged miatt?
2023. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
30%

Mert nem igazán szülő típusok.


Van,aki a gyereke fontosabb, mint egy új párkapcsolat.


És vannak, akik még új gyereket is csinálnak 50 évesen, mintha újra fiatalok lennének.


Sőt ismertem olyat is, akinek a 40 éves anyja a 17 éves lányával versenyzett, hogy ő jobb nő.

Le is lépett egy palival, a gyerekeit meg a nagymama nevelte fel.


Egy milliárdosnál ez a 3.feleség meg mozaikcsalád még elmegy, de egy átlag embernek már a meglévő gyerekeit kellene támogatnia, nem új fészket rakni.


Legyen párja, ha elvált, de az, hogy egy új, párt a gyerekei elé helyezi számomra nem, hó szülő.

2023. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
14%

De lehet hogy mondjuk 50 éves pasinak meg nem lenne esélye egy 40 éves nőnél , ha a nő azt látja hogy a pasinak van lakása , neki is, de a pali nem akar közösen semmit elérni. Szinte biztos hogy azért mert félti azt amije van, akkor is ha nincs gyereke.

De amúgy kinek kéne egy önző f@sz????

Csak ő és ő meg ami az övé. De közös jövő sem lesz mert a nő lelép.

2023. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
31%

#43


Szerintem 40 felett már nem lehet abban a felfogásban ismerkedni, mint 20 évesen, mindenki mögött múlt van, és ezt fel kellene fogni!


A gyerek lesz az első, és ő fog örökölni utánam, nem egy haszonleső, aki nem ért el semmit.

Az olyanok keressenek gyerektelen sugar daddy vagy mommyt!


Azt meg végképp nem értem minek csinál valaki 40, 50 évesen újra gyereket, ha már vannak gyerekei.

A meglévőket is letojja, minek új gyerek?


Azzal akarja magához láncolni az újat?

Ezt hívják úgy, hogy nem tanult semmiből!

2023. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
70%
Ha mindketten akarják miért is ne.
2023. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
15%

Csak a kozosen szerzett vagyon osztodik. Szoval ha pl apad meghazasodik, a sajat hazaba viszi az uj feleseget, abbol a feleseg nem kap ha kesobb elvalnak.

Ha apad ir vegrendeletet amiben a gyerekeire hagy mindent, akkor sem kap a feleseg semmit ha apuka hal meg elobb.

Ha en ozvegy lennek vagy elvalt es ujra hazasodnek, akkor biztos hogy vegrendeletet csinaltatnek hazassag elott.

2023. aug. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekemnek semmi köze az ÉN megkeresett pénzemhez ;)
2023. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
100%

42

Hát nevelőapum otthagyta a nagy családi házat a volt feleségével való váláskor és a gyerekeire iratta... Bocsásd már meg neki, hogy amit anyámmal közösen vettek házat és amibe anyám lakásának az ára is belement, mint felújítás, azt nem a gyerekeire hagyja, hanem a második feleségére.... Ettől aztán nem szülő típus... Ja igen, a fiai egyetemét, albérletet, jogsit, autót, mindent is kifizetett, hiába voltak akkor már együtt és hiába kellett emiatt másod -harmadállást vállalnia.

2023. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
88%

Nem érted miért csinál valaki újra gyereket…..

Van egy gyerekem, nem lehet testvére? Ha van már 2 , nem lehet harmadik? És mi az hogy minek? Az első gyerek is minek volt???? Amiért a második , a harmadik, mi az hogy minek.

A férjemnek 3 gyereke volt, nekem 1, amikor összeházasodtunk.

Van 1 közös most. DE!!!! Ugyanannyi joga van az élethez mint a többinek!!!! Pont annyi a joga. Tudod miért???

Mert én nem tehetek arról hogy neki van 3 , nekem ahhoz közöm nincs nem én szültem őket. És a férjem sem tehetett arról hogy már volt 1 gyerekem.

2023. aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk engem innen senki és semmi törvény nem rakna ki pedig a férjemé.

Ha holnapután vele történik valami, haszonélvezeti jogom van, tehát maradok.

De nem is akarná másképp. Miért is akarná hogy a gyerekünkkel menjünk innen.

A volt felesége kapott egy házat, a férjem a mai napig is fizeti a hitelt és ott lakik szépen a 2 felnőtt gyereke is.

Ez a gyereke sem érdemel kevesebbet mint a többi gyereke! Lediplomáztatta őket és autót is vett az egyiknek amelyik akart vezetni. Amit apaként megtehetett, azt megtette. Ők már felnőtt emberek, most rajtuk a sor hogy éljék az életüket.

2023. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!