Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkora probléma ez? Sem...

Miért akkora probléma ez? Semmi rosszat nem látok az életemben, az unokatesóm mégis folyton "beszól". Meg lehet ezt oldani harag nélkül?

Figyelt kérdés

Az egyik unokatesóm, akivel nagyon jóban voltunk, érdekes megjegyzéseket tesz az életünkre. 19 éves voltam (a férjem 25) amikor az első gyermekünk megszületett, addigra már biztos munkahelyünk volt, saját házunk. 2 évvel később megszületett a második gyermekünk. A beszélgetéseket többnyire mindíg olyan irányba viszi el, aminek a lényege, hogy el kapkodtuk az életünket, hogy megfogjuk ezt bánni stb. Meg milyen ciki már a 2 év korkülönbség, mert olvasta, hogy 4-6 év a normális korkülönbség testvérek között. Imádja a gyerekeimet, de valamiért mindig az életünket szapulja.

Felhozza, hogy nem végeztem egyetemet, ami engem nem izgat, nem érzem, hogy bármit is feladtam volna. Tudtuk, hogy mire vállalkozunk, és a sok fárasztó dolog melett nagyon boldogok vagyunk. Nem vagyunk gazdagok, de nem szenvedünk hiányt semmiben. Többször kértem, hogy hagyjuk ezt a témát, mert kezd fájó lenni ez a le bamáló stílus, de néhány nap után megint felhozza az Ő elképzeléseit.

Ennek tényleg az egymástól való elhidegülés lesz a vége?



2023. aug. 26. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Zárd rövidre. Vagy befejezi vagy mehet. Nincs ilyen emberre szükség, akkor se ha szereted.
2023. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Többször kértem, hogy hagyjuk ezt a témát, mert kezd fájó lenni ez a le bamáló stílus, de néhány nap után megint felhozza"

Együtt éltek?

2023. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem élünk együtt, csupán el járunk együtt moziba, cukrászdába, kávézni, hogy időt töltsünk együtt, beszélgessünk.

A családi eseményeken találkozunk, az anyukája a nagynéném így ott is találkozunk stb.

2023. aug. 26. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Minek jársz egy ilyennel össze? Amikor elkezd kóstolgatni te miért nem kérdezel vissza? Pl. "És te miért vagy ilyen keserű mindenkivel?" vagy "Nem tűnik fel neked, hogy ezzel a viselkedéssel elmarsz minden barátot magadtól?" Figyeld meg, milyen csönd lesz rögtön.
2023. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Két dolog lehet.

Vagy azt vetíti ki rátok, amit ő jónak gondol az élettel kapcsolatban.

Vagy keserűség van benne a saját élete alakulása miatt és irigy rátok.

Érdemes lehet felhozni neki, hogy egy ideje másképp viselkedik, többször bántó megjegyzéseket tett. Mondja már el, hogy mi a gond, mi váltotta ezt ki?

2023. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el finoman melegebb éghajlatra.
2023. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

csupán el járunk együtt moziba, cukrászdába, kávézni, hogy időt töltsünk együtt, beszélgessünk - hát, itt te cs.szel ki magaddal.


Egyáltalán nem is kell tartani a kapcsolatot egy ilyen majommal, nem még eljárogatni vele ide-oda :D

2023. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!