Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár kérdést tennék fel ha nem...

Pár kérdést tennék fel ha nem bánnátok: Mi volt életed legnagyobb balesete? (kéz törés stb) Mi volt életed legnagyobb csalodása?

Figyelt kérdés

Mi volt életed legcsúnyább mondata? Ki bántott meg a legjobban??


Köszönöm


2010. okt. 16. 15:18
1 2
 11/17 Nikcsi ***** válasza:
100%
A 15:28-as valasz nagyon sziven utott. Hogy lehetnek ilyen kegyetlenek a gyerekek? Jol tette anyukad hogy kivett onnan...
2010. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

1.kiskoromban elestem és bevertem a fejem(azaz szemöldökcsontomat) úgy hogy felszakadt és még azóta is megvan a több centis heg.

2.Amikor az akkor életem szerelmének hitt srác emailben szakított velem nőnapon és arra nem volt képes hogy felhívjon.

3.Több is volt.Amikor apu azt mondta k..ára elege van belőlem és húzzak anyámhoz mert elmondtam egy titkát amit visszahallott.(mindig is nagyon jóban voltunk,amúgy egy orvosi dologról van szó és én nem mondtam senkinek csak meglátták az orvosnál)Apu volt akkoriban a mindenem..

4.Egyértelműen apu.

2010. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

1: egy építkezésen rám szakadt a mennyezet egy része, egy tégla fejbetalált és 6 öltéssel kellett összevarrni.

2: amikor rájöttem, hogy egy bizonyos lánynál esélytelen vagyok bármit is csinálok

3: "igazából nem nagyon"

4: a ketteshez és hármashoz kapcsolódó lány


végigolvasva az eddigieket talán szerencsés vagyok, bár most nagyon nem érzem.

22f

2010. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

1:eltörtem az ujjam,a saját bénázásomnak köszönhetően..szerencsére ettől komolyabb nem volt.

2:amikor rájöttem,hogy a srác,akit szeretek sose fog engem viszont szeretni

3:anyukám nekem mondta,hogy hogy lehet ilyen lánya (negatív értelemben,nem jogosan)

4 anuykám bántott meg,mostanában minden héten megbánt valamivel :/

2010. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

1. Nyílt törés, izom-és ínszalagszakadás foci közben; sziklamászás közben leestem és mikor a heveder "elkapott" leszakadt a fél t*köm szó szerint; elestem motorral és nyolc napig kómában voltam.


2. Néhány emberről kiderült, hogy csak a pénzem miatt barátkoztak velem.


3. Néhányszor nagyon gyerekesen viselkedtem a nagyszüleimmel és olyankor csúnya dolgokat vágtam a fejükhöz.


4. Az egyik eset, amit a 2. pontban leírtam. A másik amikor 13 évesen szerelmet vallottam egy 18 éves lánynak, mire ő jó hangosan, hogy mindenki hallja, jól kioktatott engem.

2010. okt. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

1. Egy autó úgy ütött el, hogy csak térdre lökött, tehát bajom nem lett, csak jól megütöttem magam, viszont találtak már fejbe véletlenül egy hegyes tárggyal, ami miatt a szemöldökön felett mély sebem lett, úgy vérzett, hogy azt hittem, be is tört, majdnem a szemem ment ki, és majdnem a halántékom érte (ami azonnali halált jelentett volna), a mai napig viselem a sebhelyet.


2. Legnagyobb csalódás most ért: életem szerelme, aki miatt majdnem feladtam az teljes életemet (az elhatározás megvolt, csak még nem valósítottuk meg, én rajta voltam, ez pedig egy teljes költözést, eddigi életem és családom hátrahagyását jelentette volna) elhagyott, mert rájött, hogy valójában nem is szeret, hiába teszek meg érte bármit.


3. Anyuval való veszekedések során sok csúnya mondat elhangzott, hevesek voltunk mindketten, nem kellett volna.


4. Most a szerelmem, mert szerinte ő csalódott bennem, mert szerinte azzal, hogy nekem is vannak gondolataim bizonyos témákról, azzal nem fogadtam el teljes egészében, amit ő mondott, pedig ellenvetés nélkül azt kellett volna tennem, szóval már a gondolataimat akarta szabályozni. Pedig nem mondtam neki ellent, csak tényleg voltak gondolataim, de azok gondolatok maradtak, attól én még nem ellenkeztem vele. Fáj, hogy hiába tettem meg bármit, semmi sem volt elég jó.


25/L

2010. okt. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

1. hála a jó égnek balesetem még nem volt nagyon durva... ujjtörés meg térdrepedés voltak a legrosszabbak

2. jelentkeztem egy gyakornoki pozícióra (aminek a pályázatába rengeteg időt fektettek), nem is jeleztek vissza (pedig más ismerősnek igen), és nem sikerült... a végén meg kiderült, hogy már ki volt adva az állás, csak alibinek hirdették meg... azért volt nagyon nagy csalódás, mert ez lett volna az álomállás, ilyen helyre tök nehéz bejutni, mert belterjes meg minden, és azt hittem, gyakornoki helyre talán lehet esélyem kapcsolatok nélkül... hát nem... :(

ami nem konkrét, az meg az, hogy a szüleim évek óta azzal csesztetnek, hogy nem fogok elérni semmit az egyetemi szakommal, meg hogy milyen könnyű nekem, csak mert bölcsész vagyok, és csak ülést melegíteni járok be az egyetemre... pedig annyit gürcölök... :(.

3. Amit én mondtam: "Ilyen szülő kinek kell?" amikor műr nagyon elegem volt abból, hogy csak elvárják tőlem, hogy teljesítsek, de egy jó szót nem szólnának...

Amit nekem mondtak:

"Te hülye céda" apámtól

"TBC-s" évek óta van egy ilyne köhögésem, amit nem sikerült kikúrálni... egyik nagyon elmés évfolyamtársam csesztetett ezzel 11-12.-ben...

Megbántás: szüleim az előbb említett dologgal, aztán egyik volt barátnőm azzal, hogy azt állította, kihasználom, és szar barátnő vagyok, pedig neki voltak inkább olyan megmozdulásai régebben, hogy örülhetne, hogy megbocsátottam neki (ok nélkül hisztizés meg cseszegetés)...


21/l

2010. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!