Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan férfi/nő aki a...

Létezik olyan férfi/nő aki a családalapítás után 15/20 évvel megbánja hogy valaha is alapított családot?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mondjuk van egy férfi/nő aki 20-25 éves. Gyerekeket akar, családot alapít, majd olyan 50-60 éves fejjel megbánja ezt az egészet? Ha létezik ilyen mi hozhatja ki ezt az emberből?
2009. jan. 1. 18:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat elírtam,a 20,28-as válasszal értek egyet.

Azt még hozzátenném,hogy ezek ellenére is imádom a gyerekeimet,és nem a létezésüket bántam meg,hanem azért vagyok végtelenül szomorú,hogy olyan embernek szültem őket,aki nem érdemel meg minket.Én hűséges voltam mindig hozzá,szerettem tiszta szívből.Problémáink persze voltak,de én úgy érzem mindig mellette álltam,mindig tudtam hol a helyen.Sajnos a férjem nem így volt ezzel.


Utolsó válaszoló voltam.

2009. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy kérdés, ami ugyan lehet, hogy nem válasz neked, de van benne hasonlóság: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..
2009. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Van hát. Miért ne lenne?
2009. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Millio olyan no is es ffi is van, akik megbanjak hogy csaladot alapitottak.

Egy csalad rettenetes felelosseg, a szabadsagnak vege, ido, penz, energia...minden! Nem konnyu dolog.

Nekem mar nem egy no mondta azt, hogy soha ferjhez ne menj, eljel egyedul, legyen egy baratod aki a tenyeren hord, es legyel csak sajat magadert felelos. Hat, igen, sokkal konnyebb, az biztos.

Szoval rengetegen vannak, csodalom hogy neked meg nem mondta senki, hogy nehogy ferjhez menjel?! Eljel szabadon!

Vagy fiu vagy?

2009. jan. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne!!!

Nagyon is sokan bánják meg a családalapítást, csak amíg trendi arra hivatkozni, hogy milyen jó dolog családban élni, azt már lényegesebben kevesebben mondják ki, hogy ez a párok több mint a felénél nem válik be.


A megbánásnak nagyon sok oka lehet.

De szinte mindegyik eset egyetlen dologra vezethető vissza : a gondolkodás teljes hiányára.

A legtöbben társadalmi elvárások miatt alapítanak családot vagy mert a szüleiktől is ezt látták, ahelyett, hogy leülnének és gondolkodnának azon, hogy egyáltalán alkalmasak - e ilyesmire. Tanácsot kérni meg nem akarnak.

Minden más egyéb - ellaposodott kapcsolatok, érdektelen beszélgetések, alkohol - csak a korábbi elhamarkodott döntés következménye.



egy családjogász

2010. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Utolsó teljesen jól mondja:)

Akinek az az egyetlen célja az életben,hogy családot alapítson,az elég buta,egyszerű ember lehet.


Nekem akkor sem kellene,ha fizetnének érte.

Van saját életem,nem kell hozzá más.

Az meg,hogy mások erről mit gondolnak nem érdekel,sosem követtem másokat semmiben.

2014. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!