Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyerekkorod, tinédzserk...

Milyen gyerekkorod, tinédzserkorod volt? Jobban szerettél az lenni vagy felnőtt jobban szeretsz lenni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 12. 19:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%

A gyerekkorom nagyon szép volt. Egyetlen gyerek voltam, anyai nagymamámnak egyetlen unokája. A tinédzserkoromról ezt már sajnos nem lehet elmondani, de az az én hibámból volt szörnyű.

N

2023. szept. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű volt a gyerekkorom, szeretetlen, bántalmazott gyerek voltam. A tinédzserkorom egy tomboló önpusztítás volt. Jobban szeretek felnőtt lenni.
2023. szept. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%

Sokkal jobban szeretek felnőtt lenni. Kézben tudom tartani az életemet, nem függök a szülőktől, nem függök az egomán tanárok gyarlóságaitól, lehet autóm, van is, kettő, oda és akkor megyek amikor és ahová akarok.

Nem igaz, hogy "majd felnőttként visszasírod a gyerekkort", a lónak a faszát, akkor sokkal kiszolgáltatottabb helyzetben voltam, mint most.

2023. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Kellemes.
2023. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon jó gyerekkorom volt, a kamaszkorom egy része viszont egy komoly baleset utáni felépüléssel telt, de egyébként azok az idők is sok szép emlékkel maradtak meg a rosszakon kívül. Az egyetemi éveim is jól teltek, az egyetem utáni élet lett sz@r, sokan haltak meg a családban egymás után, maradtak hitelek, állandó pénztelenség, rengeteg munka.
2023. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%

Nem volt jó a gyerekkorom, depressziós voltam, öngyilkos akartam lenni, amióta az eszemet tudom, de legalább nem magamat kellett ellátnom és voltak barátaim is.


Most ugyanúgy meg akarok halni, de így felnőttként nincs is senkim, és teljesen magamra vagyok utalva minden szempontból, szóval visszatekintve, összességében mégis csak jobb volt gyereknek lenni. Vagy legalábbis könnyebb volt, a kevesebb felelősség miatt.

2023. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%

Nem voltak barátaim, mindenki bántott szellemileg és lelkileg. Utálatos erkölcstelen tapló volt az összes osztálytársam, évfolyamtársam. Ezekben a mai napig nincs tisztesség, emberség és korrekt viselkedés. Az empátiájuk minuszban van.

felnőttként nehéz, de szabad vagyok, nem bántanak, de lehetett volna jobb, stabilabb jövőm is ha az iskolai éveim nem a megalázásról szóltak volna.

2023. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%
Hozzá teszem szégyelljék magukat azok a tanárok akik ezt engedték és nem segítettek hogy a helyzetem jobb legyen.
2023. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorom rossz volt, tinédzserkorom is. Szeretek felnőtt lenni, végre a magam ura vagyok.
2023. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%

Nem volt jó gyerekkorom mindig ment az otthoni veszekedés.Suliban a többiek bántottak és barátaim se voltak


Jelenleg is tini vagyok és eddig nem valami jó legszívesebben meghalnék.

2023. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!