Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyerekkorod, tinédzserk...

Milyen gyerekkorod, tinédzserkorod volt? Jobban szerettél az lenni vagy felnőtt jobban szeretsz lenni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 12. 19:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
55%

Az apám engesztelhetetlen maximalista, rendszeresen enyhe kábítószeres befolyás alatt lévő, amúgy pedofil belga pék volt. Az anyám Cloé, pedig egy 15 éves, lúdtalpas francia örömlány. Az apám nőkhöz járt és italozott, és azt hitte ő találta föl a spanyolviaszt. Néha megdobálta kővel a repülőket. Egy szó mint száz, egyszerre volt lángész és őrült.

A gyerekkorom tipikus volt: riksakuli voltam a kikötőben, húst daráltam a vágóhídon. Ha rossz voltam apám krumpliszsákba kötött, és összerúgdosott. Mindennapos... dolgok.

12 évesen megkaptam az első könyvemet. 14 évesen egy Vilma nevű nő rituálisan leborotválta a zacskómat. Most teljesen olyan mint egy dohányzacskó. Bámulatos.

2023. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
31%
2023. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem sírom vissza. Persze a felnőttkornak megvannak a maga hátulütői, de nem volt egy oltári jó gyerekkor, itt értve főleg az iskoláséveket.
2023. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
87%

Gyermekkorom jó volt, kamasz éveim már nem. Hazugságok, félelem, titkolózás

Jobban szeretem a mostani életem

2023. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
75%

Meg klimaxolo otven evesnek is jobb lenni, es ezt komolyan mondom. Pedig jol tanulo es jo alaku, szep lany voltam. Ehhez kepest, utaltam az iskolat, nem volt onbizalmam, egyik szerelmi banatbol a masikba estem es depiztem.

Harminc folott lettem hepi. Onbizalom visszaigazolasok miatt kulsot illetoen huszonevesen meglett, de melle a tobbi nem, szerelmi banat, depi maradt anno.

Most jo, csak nez hizzak, es ne lenne egyszer vege!

2023. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
96%

Vártam, hogy, felnőtt legyek, amióta az eszemet tudom.

8.kerulet putri, intézet, nagyszülő, nagynéni, aztán sikerült kirepulnom.

Mindig is éreztem, hogy hiába nevelnek, gondoskodnak rólam, csak egy megtűrt vagyok, aki a saját szüleinek sem kellett.

Persze nem volt könnyű elkezdeni a felnőtt létet, munkát találni, kilátástalannak láttam, hogy saját otthonom legyen, hogy valaki egyszer tényleg szeretni fog, önmagamert, nem kotelessegbol. De most boldog vagyok, van munkahelyem, házunk, gyerekünk, szerető férj. Egyértelmű,hogy ezt jobban szeretem.

2023. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
100%
A gyerekkorom egész jó volt, habár a szüleim nem tudtak eltartani és emiatt mamámékkal éltem sokáig, de ez nem viselt meg, mivel szeretetben növekedtem, a tinikorszak viszont szörnyű. Magányos voltam, depressziós, vágtam magam. Nem voltak barátaim, az iskolában utáltak, minden nap gyomorideggel mentem be, azon tűnődve,hogy ma miképp aláznak meg. Az egyetlen kiút az volt,hogy elballagtam. Igaz, mindez nem olyan rég történt, még friss a seb, de most 20 évesen ezerszer jobban érzem magam lelkileg, az egyetemen senki sem tapló a másikkal, az alapvető emberi tiszteletet mindenki megkapja. Egyedül élek, lett egy igazán közeli barátom és kapcsolatom. (Kamaszként a fiúk is folyton pofára ejtettek) Tehát összességében a magány és a lelki terror miatt a béka segge alatt volt az önbizalmam, az utóbbi 1.5 évben kezd visszatérni. Sosem szeretnék újból átélni a középiskolás éveimből egy napot sem.
2023. szept. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
66%
Egyértelműen felnőttnek sokkal jobb lenni. Én félénk, szorongó voltam, folyton megtaláltak a kis piócák. Kamaszként meg nem találtam fel magam, húlye szerepeket vettem fel, megjátszottam magam, de így sem érdekeltem senkit, mert elég röhejes voltam. Huszonévesen se volt jobb még, ott egy szar kapcsolat és házasság rontotta el az egészet. A harmincas éveimre szedtem össze magam, elváltam, majd megtaláltam az igazi társam, es önmagam tudok lenni.
2023. szept. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
52%
Nem volt szép gyerekkorom. Nagyon problémás önpusztító szeretet éhes tini voltam. A felnőttként sem vagyok boldogabb.
2023. szept. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
66%
Ovit nem annyira szerettem, általános egész jó volt, mert közel volt, volt néhány barátom/haverom, akikkel szinte mindig kint voltunk a faluban suli után, de a szüleimnek volt néhány "kattja", ami megkeserítette néha az életem. Gimit gyűlöltem, messze volt, napi 2,5-3 órákat töltöttem utazással, rengeteg dologból kimaradtam, mert messze laktam és az osztály többsége tehetősebb volt nálam. Most egyetemre járok, az utolsó félévet csinálom, közben dolgozom és nem nagyon korlátoz senki. Eddig ezt szeretem a legjobban. Ha lesz egy nyugis, átlagos munkahelyem, normális fizetésem és semmi extrém nem jön közbe, szerintem a "valódi" felnőtt létet fogom legjobban szeretni.
2023. szept. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!