Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én most egy szar ember vagyok?

Én most egy szar ember vagyok?

Figyelt kérdés

Mert negyven éves férfiként a havi nettó 85ezres fizetésből nem tudok lakást venni és kifizetni egy albérletet. (igen, nem mindenki keres százezreket)

Egykor nekem is volt hitelre közös lakásom, amit a váláskor a bank elvit, mert sem én, sem a volt nejem nem tudta volna megtartani azt.

Azóta, egyedül, esélyem sincs arra, hogy a fizetésemből lakást vegyek.

Dühös vagyok, hogy a nők azért nem látnak bennem társat, mert elvárás, hogy ennyi idősen legyen saját lakásom, házam. (mert a férfinak legyen)

Dühös vagyok, mert lehetőségem sincs az önálló, külön életre, saját otthonra. Pedig nekem sem könnyű ismét szüleimmel együtt élni, főleg azután, hogy meg volt a saját otthonom.

De inkább lakom velük, mint egy lakótárssal.


2010. okt. 17. 11:47
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Ó de sokat jelent, hogy kiben milyen erő, önbizalom lakozik. Van két gyermekünk. Egyforma nevelést, lehetőséget kaptak. Diplomás lett mindkettő. Az egyikben van önbizalom,a társa is mellette áll. Már a 3. állását koptatja, egyre magasabb fizetéssel, extrákkal. A másik az első munkahelyén, megalázó fizetéssel, a párjában sincs semmilyen ambíció. Most elvannak, de belegondolok, hogy így tengődnek majd egész életükben?Tele vagyok lelkiismeret furdalással,mi lesz, ha már nem segíthetjük őket?Egyformán értékes mindkét gyermekünk, de egyik bízik önmagában, a másik annyira sem taksálja magát, amennyit ér valójában.De azt látom, hogy amelyikük "elél", azok nyugodtabbak, amelyik meg hajt reggeltől estig, az szorong, megfáradt,örökké versenyfutásban az idővel. És változtatni akar az életén. Kinek mi a jó?
2010. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

az én apukám is a szüleinél lakott, negyven évesen. elváltak a szüleim. nem adták el a közös házat, met a fele árán se ő se anyu nem tudott volna házat venni. úgy döntött, hogy megy a szüleihez, anyu meg maradjon a házba a gyerekekkel, még felnőnek. a jelenleg 10 éve él együtt a párjával, aki szintén elvált. a nőnek van háza, a váláskor ugyanúgy maradt a házban a gyerekekkel, ahogy apumék csinálták.

szerintem nem volt szar ember, amiért a szüleinél lakott. jó azoknak, akik nem tudják ezt a problámát megérteni...

2010. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
nem vagy szar, csak keves...85e-ert max. 8 orat dolgozol egy nap, ha a masik 16-ot is meloval toltened, siman meglenne az a lakas...meg ha garzon is
2013. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Utolsó te nem vagy 100-as. Javult azóta a helyzet kerdező? Mindenesetre nem vagy szar ember emiatt, sajnos ilyen a mai vilagban bárkivel megesik, hogy ,,padlóra kerül'', és rossz helyzetbe. Sajnos ilyen a mai helyzet ebben az orszagban.
2018. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett veled kérdező? Eltelt közel 13 év, nagy idő és a világ is sokat változott.
2023. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!