Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utólag kár ezt odamondani...

Utólag kár ezt odamondani nekik? Ti ezek után hogy viszonyulnátok hozzájuk?

Figyelt kérdés
Közeli családtagék kértek meg, hogy segítsünk ház renoválásban. Rokonokat is meghívtak, mert nagy meló volt. Végén kiderül, hogy nekik még pénzt is adtak adtak a munkáért. Hozzá kell tennem, hogy esett az eső meló közben és sajnos én durván megfáztam, 2 hétig no meló. A gyógyszer 60.000Ft-ba került. Valahol ez az én egyéni problémám, tudom, de valahol kicsit furcsán érzem ezt a szitut. A pénzadásról kisúton tudok másik ember informált.
2023. szept. 24. 07:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Diszfunkcionális, játszmázós, egymást nem szerető család vagytok, akik beszélni sem tudnak őszintén, érzések mentén.
2023. szept. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%
mennyire közeli?
2023. szept. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Mondani nincs értelme, kapcsolatot leépíteni annál inkább.

Mondjuk azon elgondolkoznék, hogy mennyire érdemes pletykára alapozni az egészet.

Az viszont a te sarad, hogy nem tudsz normálisan felöltözni. Ezt véletlenül se vágd senki fejéhez

2023. szept. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

El nem tudom képzelni hogy kerülhetett 60e forintba a gyogyszered egy sima megfazasra...

Anyámnak nyilván ingyen segitek, bármikor, bármiben, ha tudok. A nagynénémnek már meggondolom, lehet inkább Nerflixen nézek egy részt valamiből helyette, de ha megtamogat anyagilag, talán mégis inkább a segitseget választom.

2023. szept. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Nem sima megfázás volt. Antobiotikumokkal, stb. Eléggé elért. Ezért volt ennyi. Minden drága már itt.

Felöltöztem, ez nem arról szól. Esőben könnyű megfázni.

2023. szept. 24. 07:30
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

Csak kíváncsiság: milyen renoválást kell feltétlenül szakadó esőben végezni?

Mert nyilván csak kizárólag esőben lehetett csinálni, különben mondtad volna, hogy "bocs, gyerekek, hagyjuk félbe mert esik, majd folytatjuk ha elállt".

A 60.000 Ft gyógyszer megfázásra meg az inkább hagyjuk kategória, nem gondolom, hogy a közeli családtagjaid kényszerítettek, hogy a TV-reklámokban látható legdrágább cuccokat vedd meg a gyógyszertárban.

2023. szept. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
22%

Odamondani semmit. Hogy más családtag ezért pénzt kér/kapott, ezt nektek kellett volna tisztázni az elején.

Ha utólag tudtad meg, hát, nem tudom milyen családi kötelék, de biztos többet a tájukra sem nyitnám az ajtót. Vagy most kérnék tőlük segítséget. De nem a gyógyszerek árát. Hanem mondjuk vesz neked valamit amiért segítettél.

2023. szept. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
66%

"Nem sima megfázás volt. "


Akkor köze nincs hozzá annak, hogy nekik segítettél

2023. szept. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
74%
Utólag már felesleges.
2023. szept. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%

Hozzá kell tennem, hogy esett az eső meló közben és sajnos én durván megfáztam - ez nem az ő hibájuk :D Fel kellene öltözni.


Kettő: semmilyen renoválást nem csinálnak szakadó esőben, mert lehetetlen. Benti munkáknál pedig nem ázol meg ;)

A 60.000 gyógyszerre meg szintén a saját hülyeséged.


Sajnáltathatod magad, de erről te tehetsz, és ha ilyen bromsággal elém állnál, néznék rád, mi a franc a bajod.


Azt meg illik ELŐRE tisztázni, és lepapírozni, kérsz-e fizetséget érte és ha igen, mennyit.

2023. szept. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!