Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetesnek tartjátok,...

Természetesnek tartjátok, hogy a párom elmegy nélkülem bulizni?

Figyelt kérdés
Van egy kislányunk. Még a szülés elött is eljárkált bulizni,kockáztatva azt,hogy egyedül kelljen bemennem éjjel a kórházba,ha beindül a szülés. A baba 2 hetes kora óta eljár szinte minden hétvégén bulizni, a szilvesztert sem töltötte itthon,csak másnap délután jött haza a házibuliból, itthon szomorkodtam egyedül a gyerkőccel,mert még nem mehetek sehova,ugyanis szoptatok. Túl engedékeny vagyok?
2009. jan. 2. 14:33
1 2
 11/14 anonim válasza:
45%
Ha te nem érsz rá de ő akar menni igen. próbáljátok tolerálni egymást és komprumisszumokat kötni
2009. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem teljesen természetes, hogy eljár bulizni a haverokkal akár egy családapa, sőt, még az is rendben lett volna ha elmegy szilveszterezni nélküled, ha neked is van programod pl. a barátnőkkel. De ez így tényleg túl sok. Beszéld meg vele, hogy járjon el ritkábban, minden második buliba csak, legalább míg a babához vagy kötve.
2009. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,nagyon aranyosak vagytok!

Egyébként szoktunk minden nap sétálni a babával,amikor szabadnapos. 30 éves és megértő,kedves,nyugodt ember, nagyon sokat tett értünk amikor megtudta,hogy babánk lesz. Hamar jött a kapcsolatunkba a gyerek,nem terveztük,szerelmesek sem voltunk egymásba,csak kellett neki is meg nekem is egy társ. Társkeresőben ismertük meg egymást. Nem szeretnék erről beszélni vele,ha magától nem jön rá,hogy a családja mellett a helye,akkor én mit erőltessem ezt. Búék nektek!

2009. jan. 2. 19:12
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, értem, akkor így már érthető a helyzet. Két ember ,akit csak a gyerek köt össze, így igen érthető a viselkedése, persze a tiéd is... tényleg ne erőltesd, se a probléma megoldását, se a kapcsolatot.. tart ameddig tart... aztán még hátha lesz esélyed, hogy találj valakit, akivel szerelemben élhetsz. Sok szerencsét!!!:)
2009. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!