Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

Amiről most szó lesz ez a téma nekem egy nagyon szimpatikus dolog!


Egy csomó olyan embert ismerek és látok hogy pl: tegyük fel van egy sógornője egy lánynak és a lány el viszi a sógornőjét a barátnőihez bulizni. Tehát hogy a rokonaikkal simán el mennek bulizni és a csaj barátnői is ilyenek, szívesen fogadják a rokont mert ők is ilyenek. És ez fordítva is . A sógornő is el hívja a lányt a barátnőihez. És simán mikor el megy a barátnőivel bulizni hívja a lány rokonait akikkel nagyon jóba van szinte mint egy barátnő vagy mint egy testvér. Vagy tegyük fel van egy család és az egyik családtag megismerkedik egy emberrel akkor minden családtaggal megismerkedtetik az embert . És aztán majd az ember családját is meg ismerik és akkor így. Vagy van egy rokon és a rokon el hozza a barátjait akkor szívesen fogadják és szinte az összes rokon jóban van a barátokkal.


Remélem értitek a lényeget.

Nektek is vannak ilyen ismerősötök?


Nekem ez nagyon tetszik hogy így mindenki mindenkivel próbál barátkozni.



2023. okt. 31. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem némelyik barátom erőlteti, hogy az ő barátait is ismerje meg a mi társaságunk és fogadjuk be, lógjunk együtt, de teljesen különböző emberek, sokuk nekem nem szimpatikus, így ez kellemetlen számomra, igyekszem is kikerülni. Szerintem nem kell törekedni rá, hogy különböző társaságokat összefésülj, ha ez organikusan nem alakul ki.


A páromnak van egy tőlem hét évvel fiatalabb húga (némelyik barátnőm is ennyivel fiatalabb nálam, nem okozna gondot a korkülönbség), de csak azért, mert a párom rokona és néhányszor udvariasan elbeszélgetünk, nincs bennünk semmi közös, nem vágyunk egymás barátságára, és életidegen lenne együtt programokra járni és egymás baráti társaságába vegyülni.

2023. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1aha aha. Hát igen. Amúgy valakinek ez teljesen normális valakinek meg teljesen idegen nem?
2023. okt. 31. 11:46
 3/11 anonim válasza:
100%
Nálunk baráti viszony alakult a nejem húgával és a párjával. Együtt járunk nyaralni is, sok a közös program. Ehhez kellett, hogy hasonló legyen az érdeklődési körünk is.
2023. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Én nem is mennék eleve bulizni, szórakozni olyan emberrel aki nem szívesen ismer meg új embereket, csak vagyok én, meg egy megszokott baráti társaság, aztán csá. Az nem élet, abban semmi érdekes nincs. Szóval igen, teljesen normális amit leírsz, így kéne mindenkinek tennie.
2023. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 igen szerintem is
2023. okt. 31. 16:21
 6/11 A kérdező kommentje:
#3 persze értelek. De valakinél ez teljesen természetes
2023. okt. 31. 16:22
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
De nem kell erőltetni ha ilyen, hogy nem igazán lenne kellemes.
2023. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 ez tök jó dolog pedig szerintem. Vagy nem??
2023. okt. 31. 16:35
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
51%
Mi a ménkű bajod van ezzel? A társasági ember az társasági ember.
nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

A sógornőmmel és a sógorom feleségével, egy korosztály vagyunk. Buliztunk együtt, nyaraltunk is többször együtt.

Van rokonom, akinek barátjával jóba lettünk.

De mindegy, honnan ismertük meg egymást, ha nincs összhang, lehet akármilyen rokon vagy közeli barát akárkije, nem lesz kémia. Az csak véletlen, hogy olyannal leszel jóba, akit már előtted ismert valaki.

nov. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!