Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

Amiről most szó lesz ez a téma nekem egy nagyon szimpatikus dolog!


Egy csomó olyan embert ismerek és látok hogy pl: tegyük fel van egy sógornője egy lánynak és a lány el viszi a sógornőjét a barátnőihez bulizni. Tehát hogy a rokonaikkal simán el mennek bulizni és a csaj barátnői is ilyenek, szívesen fogadják a rokont mert ők is ilyenek. És ez fordítva is . A sógornő is el hívja a lányt a barátnőihez. És simán mikor el megy a barátnőivel bulizni hívja a lány rokonait akikkel nagyon jóba van szinte mint egy barátnő vagy mint egy testvér. Vagy tegyük fel van egy család és az egyik családtag megismerkedik egy emberrel akkor minden családtaggal megismerkedtetik az embert . És aztán majd az ember családját is meg ismerik és akkor így. Vagy van egy rokon és a rokon el hozza a barátjait akkor szívesen fogadják és szinte az összes rokon jóban van a barátokkal.


Remélem értitek a lényeget.

Nektek is vannak ilyen ismerősötök?


Nekem ez nagyon tetszik hogy így mindenki mindenkivel próbál barátkozni.



2023. okt. 31. 11:11
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Az egyik unokatesómmal együtt nőttünk fel. Néha el is jön velünk nyaralni, meghívtam már a barátaimmal együtt, és olyan, mintha a tesrvérem lenne. Kérhetek tőle tanácsot, mert tapasztaltabb nálam.
2023. nov. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!